Drucksachen

Zahl der Lose: 401

1912 Kis Ujság XXVI. évf. 65. sz., 1912. márc. 16., a címlapon: "Merénylet az olasz királyi pár ellen - Az anarkista merénylő elfogatása", kissé sérült, foltos, 8 p.
16845.

Rufpreis:
1 600 HUF

1912 Kis Ujság XXVI. évf. 42. sz., 1912. febr. 18., kis lapszéli sérülésekkel, 4 p.
16846.

Rufpreis:
1 600 HUF

1913 Az Építőipar 37. évf 6 száma. benne a nemzeti színház tervpályázatával, Jakabffy Gyula terveivel
16847.

Rufpreis:
2 400 HUF

1913. Huszadik Század folyóirat, XIV. évf. 27. kötet, 6. szám.
16848.

Rufpreis:
1 000 HUF

1913 Geológiai kirándulás a Pilisre és a Dobogókőre, geológiai tanulmány, térképekkel, hajtott, szakadt, foltos, ceruzás bejelölésekkel, bejegyzésekkel. 6 p.
16849.

Rufpreis:
2 000 HUF

1913 Párizs, album 16 db fekete-fehér képpel, átkötött, modern félvászon-kötésben, néhány lap kissé foltos, 16x24 cm
16850.

Rufpreis:
1 600 HUF

1913-as évi naptár Bp., Szénásy Béla Császári és Királyi udvari szállító által forgalmazott. Kiadói egészbőr kötés, kopott, sérült kötés mely a gerincén hiányos. Belül helyenként elszámolás.
16851.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1914-18 I. világháborús katonai fotók sírokkal, lovasokkal, ágyúval, stb., jelzés és felirat nélkül, 9x12 cm
16852.

Rufpreis:
8 000 HUF

1914 Kis Ujság XXVIII. évf. 149. sz., 1914. jún. 24., a lap alja sérült, 4 p.
16853.

Rufpreis:
1 600 HUF

1915 Kis Ujság XXIX. évf. 198. sz., 1915. júl. 18., háborús hírekkel ("Hindenburg nagy győzelme Varsó felett"), kisebb sérülésekkel, 4 p.
16854.

Rufpreis:
1 600 HUF

1915 A birodalmi címer átalakulása 1526-tól 1915-ig, a Zászlónk c. újság 1915. nov. 15-i számából, apró lapszéli sérülésekkel, 40x29,5 cm
16855.

Rufpreis:
2 000 HUF

1915 Budapesti Bazár LV. évf. 20. füzet, 1915. júl. 18., szerk.: Radnay Erna, fekete-fehér képekkel, szabásminta-melléklettel, sérült állapotban
16856.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF