Drucksachen

Zahl der Lose: 401

1922, 1948 2 tárca naptár 1975 horoszkópos naptár
16869.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1923-29 Képes Krónika hetilap 7 db szórványszáma, tűzés mentén kissé foltos, apró sérülésekkel
16870.

Rufpreis:
1 800 HUF

16871.

Rufpreis:
1 000 HUF

1926 Horthy Miklós kormányzó és felesége meghívója villásreggelire. du 1. órára. Csereklyei Károly részére
16872.

Rufpreis:
4 000 HUF

1926. Atheneum folyóirat, Magyar Filozófiai Társaság, XII. kötet, 4-6. füzet.
16873.

Rufpreis:
1 000 HUF

1926-29 össz. 4 Kincses Kalendáriom. Rengeteg korabeli reklámmal illusztrálva. Benne számos érdekes írással. Kiadói kartonált papírkötés, sérült és részben hiányos gerinccel, részben kissé sérült borítóval, néhány kevés lap kissé foltos.
16874.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel, reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval, címlap és néhány kevés lap kissé foltos.
16875.

Rufpreis:
1 400 HUF
15

cca 1928-1935 Képes Pesti Hírlap 24 száma, benne rengeteg fekete-fehér fotókkal, főleg sport témájú képekkel.
16876.

Rufpreis:
1 600 HUF
17

16877.

Rufpreis:
3 000 HUF

cc 1928-1940 fényképészeti és filmberendezési nyomtatvány, össz. 3 db: 1928. január 1., Fényképészeti Szemle, XVII. évf. 9. sz., hajtásnyomokkal + Fényképészeti Ujdonságok, 17 sz., 1930. szeptember 1., kissé sérült és kissé foltos + Palatinus filmterjesztő vállalat ismertetője a "Terta Hangos 16 mm-es" éghetetlen, hangos-keskeny filmleadó berendezésről és a filmellátásról
16878.

Rufpreis:
2 400 HUF

1930 A Magyarországi Szociáldemokrata Párt XXVII. országos pártgyűlésének jegyzőkönyve. Különlenyomat a Népszava 1930. szept. 10. számából. Bp., Világosság-ny., 62+1 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány, kopott, foltos borítóval.
16879.

Rufpreis:
1 200 HUF

1930 Meghívó Horthy Miklós kormányzó arcképének leleplezésére és a festmény átadására a Budapesti Ügyvédi Kamara és az Országos Ügyvédszövetség együttes díszülésén. Hajtva, sérült, ragasztással javított, 29x21,5 cm
16880.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF