Drucksachen

Zahl der Lose: 401

cca 1952-1980 Vegyes újság tétel (Népszabadság, Dunántúli Napló, stb.), benne a kor híreivel: űrhajózás témájú cikkekel (szovjet-magyar űrrepülés, az Apollo-11 holdra szállása), sport és politikai témájú írásokkal, stb. Vegyes állapotban.
16989.

Rufpreis:
3 000 HUF

1953 Keletázsiai Művészeti Múzeum Hátsó-India és Indonézia kiállítása, képes ismertető, kihajtható kronológiai táblázattal. Bp., Egyetemi Nyomda, kissé viseltes, 70x49 cm
16990.

Rufpreis:
1 400 HUF

1953 Sztálin halálára kiadott újságok és különkidasok, vegyes állapotban 8 db
16991.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1953-2000 14 db vegyes újság (Szabad Nép, Népszabadság, Bányászati és Kohászati Lapok, stb.), vegyes állapotban
16992.

Rufpreis:
1 800 HUF

1955-1967 Faipar, a faipar műszaki folyóirata, 8 db vegyes szám, nagyrészt jó állapotban
16993.

Rufpreis:
1 400 HUF

1956 Képes Sport III. évf. 20. sz., 1956. máj. 15., a címlapon Jeszenszky László (Bp. Vörös Lobogó), a 10.000 méteres országos mezei bajnokság győztese; fekete-fehér fotókkal, kissé sérült
16994.

Rufpreis:
1 000 HUF

16995.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

1956 Közhír. Hírlapterjesztő zsebkönyv. H.n., 1955, Postavezérigazgatóság Ügyosztály. 64 p. Kiadói papírkötés, foltos és sérült borítóval, intézményi bélyegzőkkel, utolsó néhány lap foltos és teteje kissé sérült.
16996.

Rufpreis:
1 000 HUF

16997.

Rufpreis:
1 000 HUF

1956 ,,Nagy Imrében bizalmunk!", az Egyetemi Forradalmi Diákbizottság röplapja, jó állapotban, 21x14,5 cm
16998.

Rufpreis:
1 800 HUF

1956 Forradalmi újságok (Népakarat, Magyar Nemzet, Népszabadság), össz. 7 db, közte Népszabadság I. évf. 1. sz. (induló szám). Vegyes állapotban.
16999.

Rufpreis:
2 400 HUF

1956 Kecskeméti újságok: Kecskeméti Lapok, Népújság, Petőfi Népe számai, össz. 16 db, vegyes állapotban
17000.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF