Drucksachen

Zahl der Lose: 401

1871 Nemzeti Színház, Blaha Lujza első fellépésének színházi plakátja, sérült, üvegezett keretben, 42×32 cm
16761.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
18

1879 Magyar Korona, politikai, társadalmi és közgazdasági napilap, III. évf. 49. sz., 1879. febr. 28. A címlapon XIII. Leó pápa beszéde. Szakadásokkal, foltos lapszélekkel, 4 p.
16762.

Rufpreis:
1 000 HUF

1880 A Pesti Hazai Első Takarékpénztár Egyesület alapszabályai 20p.
16763.

Rufpreis:
1 200 HUF

1884 Kecskemét, a kecskeméti Függetlenségi Párt politikai és közművelődési közlönye. XIII. komplett évfolyam, néhány lap sérült és kissé foltos, részben hiányos és részben javított. Számos, részben illusztrált reklámmal.
16764.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1884 Fővárosi Szemle I. évf 6. szám benne cikk a magyar nemzeti politikáról
16765.

Rufpreis:
1 400 HUF

1885 Az EMKE Erdélyrészi Magyar Közművelődési Egyesület alakulása, története 8p.
16766.

Rufpreis:
4 000 HUF

1889 Paris Exposition Universelle. A világkiállítás alkalmából kiadott litografált leporelló 24 képpel Párizs és a vásár épületeiről. Aranyozott kiadói vászonkötésben Sarkai kopottak / paris expo booklet with 24 litho images
16767.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

1891 A Magyar Vígszínház egyletbe belépett tagok 1891 augusztus hó 1-ig. Nyomtatvány, hajtásnyommal, ragasztva. Andrássy,.Pulszky, Rákosi, stb
16768.

Rufpreis:
2 400 HUF

1892 méhkerti Milkovics Zsigmond (1805-1892) Komárom megye törvényhatósági bizottsági tagjának, a gesztesi járás volt országgyűlési képviselőjének gyászjelentése, hajtott, kis szakadással.
16769.

Rufpreis:
1 800 HUF

1895 Hilberth Mór (1839-1895) MÁV igazgató, miniszteri tanácsos halálozási értesítője
16770.

Rufpreis:
1 000 HUF

1896, 1900 2 db menükártya, étlap Országos casino
16771.

Rufpreis:
2 400 HUF
9

cca 1896 Nemzeti Szalon előfizetési felhívása a Király Könyve c, monumentális munkára mellékelt minta lappal
16772.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF