1879 Magyar Korona, politikai, társadalmi és közgazdasági napilap, III. évf. 49. sz., 1879. febr. 28. A címlapon XIII. Leó pápa beszéde. Szakadásokkal, foltos lapszélekkel, 4 p.
1884 Kecskemét, a kecskeméti Függetlenségi Párt politikai és közművelődési közlönye. XIII. komplett évfolyam, néhány lap sérült és kissé foltos, részben hiányos és részben javított. Számos, részben illusztrált reklámmal.
1889 Paris Exposition Universelle. A világkiállítás alkalmából kiadott litografált leporelló 24 képpel Párizs és a vásár épületeiről. Aranyozott kiadói vászonkötésben Sarkai kopottak / paris expo booklet with 24 litho images
1892 méhkerti Milkovics Zsigmond (1805-1892) Komárom megye törvényhatósági bizottsági tagjának, a gesztesi járás volt országgyűlési képviselőjének gyászjelentése, hajtott, kis szakadással.