Drucksachen

Zahl der Lose: 401

cca 1900-1920 Ricordo di Roma, leporelló album 30 db fekete-fehér képpel (komplett), kissé sérült gerinccel, 22x16,5 cm
16797.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900-1920 Cimitero monumentale di Milano (műemléki temető), leporelló album 32 db fekete-fehér képpel, dekoratív borítóval, 16,5x11,5 cm
16798.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900-1920 Pompei, leporelló album 34 db fekete-fehér képpel, dekoratív, sérült zsinórfűzéses borítóval, 17x13 cm
16799.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1900-1920 3 db olasz leporelló (Ricordo di Venezia, Pompei, Milano), fekete-fehér képekkel, vegyes állapotban
16800.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1900-1920 Öltözködés táblázata, különböző alkalmakra, a kor divatjának megfelelő ruhadarabokkal, szakadásokkal, hajtásnyomokkal, 48x39 cm
16801.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1900-1920 The National Geographic Society Pictorial Geography, össz. 41 db angol nyelvű, képekkel illusztrált tábla, több sorozatból (The Indian in America, The Negro in Africa, Eskimo Life, stb.), nem teljesek. Vegyes állapotban, lapméret: 27,5x22,5 cm
16802.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900-1970 Vegyes gyászjelentés tétel (érdekesebb darabokkal), vegyes méretben és állapotban (közte sérült is)
16803.

Rufpreis:
1 000 HUF

1901 Budapesti Hirlap XXI. évf. 83. sz., 1901. márc. 24., töredék (1-4., 29-30., 43-44. oldalak)
16804.

Rufpreis:
1 600 HUF

Willinger Márton szőlő-nagybirtokos név- és árjegyzéke Zomba (Tolna-megye). 1901, sérülésekkel.
16805.

Rufpreis:
1 200 HUF

1903 Emlék Petrozsényből. Herz Arnold és Grausam Károly kiadása 18 képpel megviselt, ázott állapotban. Vasútállomás, bánya, román-magyar határ, stb / Memory from Petrosani 18 images leporello. Damaged, sot wet, parted. Railway station, border, etc 17x11 cm
16806.

Rufpreis:
3 000 HUF

16807.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1903 Hölgyszépségverseny, szecessziós szavazólap (budapesti mészáros- és hentes-ifjúság nyári mulatsága)
16808.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF