Asztalos Sándor: Biró Lajos a nagy magyar utazó. Bp., 1953, Művelt Nép. Megjelent 4000 példányban. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, máskülönben jó állapotban.
Frank-Kunszt-Rausch: Magyarország fürdőinek, ásványvizeinek, üdülőhelyeinek ismertetése Magyarország fürdőtérképével. Bp., 1937, Országos Balneológiai Egyesület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Bunta Magdolna: Kolozsvári ötvösök a XVI.-XVIII. században. A Magyar Nemzeti Múzeum Művelődéstörténeti Kiadványa. Bp., 2001, a Magyar Nemzeti Múzeum kiadása. 249 p. Megjelent 700 példányban. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1937-1938 Kiskunfélegyházi Községi Katalikus Szent László Gimnázium CXXV. és CXXVI. tanévi értesítője (1936/37, 1937/38.) Papírkötés, az egyik borítón bejegyzéssel.
Budapesti Séták 7 kötete: Bertalan Vilmos: A régi Pest.; Feuer Istvánné: A Margitsziget.; Eszláry Éva: Tabán és a Víziváros.; Eszláry Éva: Óbuda; ; Dr. Gerő László: Pest a Millenium korában.; Csengeryné Nagy Zsuzsa: Városliget (2 db); Bp., 1956-é.n., Fővárosi Emlékműfelügyelőség-Társadalom és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat.