Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 189

16674.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dobos László: A magunk útján. Bp, 2000,Jászságért Alapítvány. Papírborítóval, jó állapotban
16675.

Rufpreis:
1 800 HUF

Németh László: Magyarok Romániában. Bp., 1982, Független Kiadó. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis szakadással.
16676.

Rufpreis:
1 000 HUF

Makk Károlyné - Dékány Jánosné: Unser Schicksal... (Die Geschichte der Ungarndeutschen in Nadasch zwischen 1930 und 1950 - Bestrafung einer Volksgruppe). Fejezetek Mecseknádasd Történelméből II. Mecseknádasd, 2016, Német Önkormányzat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
16677.

Rufpreis:
1 000 HUF

1976 Komáromy József: A történeti település szerkezeti és formaváltozásai Miskolc belvárosának helyrajzi térképén. Különlenyomat a Borsodi Történelmi Évkönyv V., 1976. évi kötetéből, 45 p.
16678.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1930 Finnország prospektusok, 2 db:   Finland. The land of 60,000 lakes. Helsinki, Otava Publishing, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, angol nyelven.;   La Finlande. Francia nyelvű prospektus, fekete-fehér képanyaggal. Helsinki, 1930., Valtioneuvoston Kirjapaino.;
16679.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1960 IBUSZ Autóbusztúrák. Autóbusztúra Budapest Miskolc Aggtelek útvonalon. Bp., Egyetemi-ny., 37+3 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón és az utolsó lapon ceruzás bejegyzésekkel.
16680.

Rufpreis:
800 HUF

16681.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az új világ. Kalandozások Amerika művelt és vad vidékein. Utirajzok és életképek kiváló utazók leírásaiból. Összeválogatta Simonyi Jenő. Bp., é.n., Singer és Wolfner. 226 p. Kiadói foltos félvászonkötésben. Előzéklap nélkül. Ritka!
16682.

Rufpreis:
1 600 HUF
20

Philipp Berges: A föld csodái. Ázsia, Oceánia, Amerika. Ford.: Házsongárdy Gábor. Világjárók. Utazások és Kalandok. Bp., én., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16683.

Rufpreis:
1 200 HUF

Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein. (Hawaii.) Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16684.

Rufpreis:
1 200 HUF

Egy erdélyi gróf a felvilágosult Európában. (Teleki Józef utazásai 1759-1761.) Sajtó alá rendezte, a bevezető tanulmányt írta, és a mutatót a magyarázó jegyzetekkel írta: Tolnai Gábor. Régi magyar prózai emlékek 7 köt. Bp., 1987., Akadémiai. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
16685.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF