Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 189

Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben
16650.

Rufpreis:
2 800 HUF

Reizner János: Szeged története. II. köt.: A XVIII. század végétől az 1879. évi árvízig. Szeged, 1899, Szeged sz. kir. város közönsége (Engel Lajos-ny.), 367+(1) p. Oldalszámozáson kívül kihajtható mellékletekkel. Átkötött félvászon-kötésben, bejegyzésekkel, bélyegzőkkel.
16651.

Rufpreis:
4 000 HUF

16652.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hapák József - Módy György - Gáborjáni Szabó Botond - Mazsu János: Debrecen, a cívisváros. Bp., 2003., Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16653.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

16654.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kiskunhalas. Helytörténeti monográfia I. Szerk.: Janó Ákos. Kiskunhalas, 1965, Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
16655.

Rufpreis:
1 000 HUF

Matyóföld. Mezőkövesd, 1980., Mezőkövesdi Városi és Járási Művelődési Központ Irodalmi és Néprajzi Munkaközössége. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban + Matyó élet kiállítási prospektus.
16656.

Rufpreis:
1 000 HUF

A szarvasi arborétum. Bp., 1962., Mezőgazdasági. Kiadói kissé foltos papírkötés, a gerincen szakadással, bejegyzéssel.
16657.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Györffy István: Nagykunsági Krónika. Bp., 1941, Turul, (1) t.+180 p.+XVI t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült gerinccel.
16658.

Rufpreis:
1 400 HUF

1948 A Makói Városi Kereskedelmi Középiskola évkönyve 1947/1948. tanévről. XXV. évfolyam. Közzéteszi Lélek Péter. Makó, 1948, Kardos Rudolf-ny., 24 p.
16659.

Rufpreis:
800 HUF

Aranykönyv: Firenze. A város remekművei. Firenze, 1996, Bonechi. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva, térképekkel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16660.

Rufpreis:
1 000 HUF

All Madrid. Collection All Spain. H.n., é.n., Escudo de Oro. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16661.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF