Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 189

Sugár István: A budai vár és ostromai. Bp., 1979, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
16686.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kassa - Kosice útikönyv, 2013. Hibernica. Kiadói keménykötésben
16687.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Reich Milton Oszkár: Erdély útikönyv. Térképmelléklettel és a szerző fényképfelvételeivel. Bp., 1942, Eggenberger, 232+4 p.+8 t.+2 kihajtható térképvázlattal (Nagyvárad, Kolozsvár.) Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kopott aranyozású egészvászon kötésben, a nagyméretű kihajtható térkép-melléklet hiányzik.
16688.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

A Budapesti Piarista Gimnázium évkönyve az 1999/2000. iskolai tanévről az iskola fennállásának 283. évében. Szerk.: Görbe László. Bp., 2000, Budapesti Piarista Gimnázium Igazgatósága, 322 p. Kiadói papírkötés.
16689.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1980 9 db brit turisztikai képes kiadvány
16690.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., [1936], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 311 p. + 48 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói ezüstözött, festett egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, címlap tetején apró felületi sérüléssel, néhány kevés lap kissé foltos.
16691.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szepessy László (szerk.): Kiszabadítottuk. A szabadság-szobor története. H.n., 2004, RMDSZ. 83 p. Második, bővített kiadás. Az aradi szabadság-szobor története, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16692.

Rufpreis:
1 200 HUF

Buza Péter: Palotai tegnapok. Tallózás egy várossá lett palóc falu múltjában. Rákospalota, 1995, Rákospalotai Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16693.

Rufpreis:
1 800 HUF
14

Hapag Weltreise 1932. Mit dem Dreischrauben-Luxusdampfer "Resolute" vom Januar bis Mai. Hamburg, é.n., Hamburg-Amerika Linie, 80 p. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált világkörüli hajóút leírásával, praogramjával Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, borítón néhány apró folttal, máskülönben jó állapotban.
16694.

Rufpreis:
1 400 HUF

Török András: Budapest - A Critical Guide. (Városkalauz). Boston-Bp., 1992, Zephyr Press - Park. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16695.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjúsági Könyvtár 10. sz. Bp., [1926], Pallas, 134 p. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel.
16696.

Rufpreis:
1 200 HUF

Eger Kiskalauza. Kivonat a Lloyd Magyarország útikönyvből 16p. cca 1910. Papíírborítóval Voit Pál (1909-1988) művészettörténész. névbejegyzésével.
16697.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF