Heitler László: Pápa. - - grafikái a városról. Szerk. és bevezetést írta: Hermann István. Pápa, 1987., Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói műbőr-kötésben. Megjelent 2000 számozatlan és 200 számozott példányban. Ez számozatlan példány.
Győrffy István: Nagykunsági krónika. Karcag, 1922, Nagy és Kertész, 159+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült állapotban, részben szétváló fűzéssel.
Horváth Károlyné: Clark Ádám. Közlekedési Múzeum Füzetei 4. Bp., 1968., Közlekedési Múzeum Füzetei. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus jegyzeteivel papírlapokon.
Váradi Antal: A régi Pest emlékeiből. A szerzőnek ötvenéves írói jubileumára kiadja a Jubileum Rendező Bizottsága. Bp.,1921, Pesti Könyvnyomda Rt., IV+320 p. Átkötött kartonált papírkötés, az eredeti papírborító felhasználásával, a címlapon kis szakadásokkal.
3 db német nyelvű útikönyv: Paris und Umgebung; Kleiner Führer durch die Schweiz; Brüssel und Antwerpen. Griebens Reiseführer Band 21., 24., 84. Berlin, 1905-1915, Albert Goldschmidt. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-/papírkötés, vegyes, kissé viseltes állapotban.
Szabó László: Jászság. Bp.,1982, Gondolat, 325+1 p.+20 (fekete-fehér fotók) t. Egy térképpel. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadással, volt könyvtári példány.
Aviad Kleinberg: Panorama Israel - Israel 360°. Bnei Brak, é.n., Steimatzky. Rendkívül gazdag képanyaggal, színes, kihajtható panorámaképekkel. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.