Zeitgenössische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 127

Milorad Krstić (1952-): A művész portréja mint utcai zenész. Computer print, papír, jelzett, számozott (1/10). Vincze Mill és Milorad Krstić szárazbélyegzőivel. 29,5×42 cm / Milorad Krstić (1952-): Portrait of the artist as a street musician. Computer print on paper, signed, numbered (1/10). 29,5×42 cm
10173.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
15

Wahorn András (1953-): Nő. Computer print, dombornyomás, merített papír, jelzett, számozott (6/2), 21×30 cm / András Wahorn (1953-): Woman. Computer print on paper, signed, numbered (6/2), 21×30 cm
10174.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Lenkey-Tóth Péter (1972-): Narancsok II. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 30x49 cm / Péter Lenkey-Tóth (1972-): Oranges II. Oil on canvas, signed on the reverse. 30x49 cm
10175.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Lila virág. Olaj, vászon, faroston, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 39×30 cm
10176.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Mustó János (1934-2012): Tavasz. Olaj, farost. jelezve jobbra lent (karcolt szignó). Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Kissé sérült fakeretben. 83x70 cm / oil on fibre board, signed lower right, framed
10177.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Tamás Ervin (1922-1996): Akt virággal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben. 60×80 cm / oil on fibre board, signed lower right, framed
10178.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Gulyás Dénes (1927-2003): Sétálók a budai Dunaparton (háttérben a Parlament), 1961. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
10179.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Mácsai István (1922- 2005): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat cimkéjével. Üvegezett keretben, 60×80 cm / Mácsai István (1922-2005): Still life. Oil on canvas, signed lower right, framed, 60×80 cm
10180.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25
23

Tóth Imre (1929-2004): Színes csendélet, 1971. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Kiállítva: Tóth Imre (1929-2004) festőművész emlékkiállítása, Herman Ottó Múzeum, Miskolc, 2009, hátoldalán a kiállítás címkéjével és múzeumi bélyegzővel. Üvegezett, kissé sérült keretben. 60×50 cm / oil on fibre board, signed lower right, with exhibition label on the reverse), framed
10181.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Paróczi Ágnes (1937-): Csendélet, 1970 körül. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett keretben, 60×80 cm / oil on fibre board, signed lower right, framed
10182.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Xantus Gyula (1919-1993): Hálószárítás. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Képzőművészek Szőnyi István Alkotóközössége raglapjával. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm / oil on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed
10183.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Luzsicza Lajos (1920- 2005): Présház. Plextol, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat kissé hiányos címkéjével. Üvegezett fakeretben. 60×80 cm / plextol on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed
10184.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF