Zeitgenössische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 127

Koppány Attila (1947-): Observe. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalon. Fa keretben. 58x58 cm / acrylic on canvas, signed on the reverse, framed
10160.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

Jakobovits Miklós (1936-2012): Alakzatok 1. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 38x26,5 cm / Miklós Jakobovits (1936-2012): Shapes 1. Oil on board, signed on the reverse. 38x26,5 cm
10161.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00
10

Szikora Tamás (1943-2012): Doboz és színes árnyéka, 2007. Olaj, karton, kollázs, fa, jelezve balra lent. 58x46,5 cm
10162.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Miháltz Pál (1899-1988): Tavasszal (festő a szabadban), 1957. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képzőművészeti Alap bíráló bizottságának címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x60 cm / Oil on canvas. Signed lower right. With autograph description and jury labelon the reverse. framed
10164.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Győrffy Sándor (1951-): Diagonális 2, 2005. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. Reprodukálva: Győrffy Sándor: A csend pillanata 2. Festmények 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, 124. oldal. 60×60 cm / Sándor Győrffy (1951-): Diagonális 2, 2005. Acrylic on canvas, signed on the reverse, Reproduced in the book: Sándor Győrffy: A csend pillanata 2 (The Moment of silence 2). Festmények (Paintings) 1974-2020. H.n., Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 2020, page 124. 60x60 cm
10165.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Aknay János (1949-): Szentendre. Computer print, merített papír, jelzett, művészpéldány EA I/IV számozással. 34x28,5 cm / computer print on paper, signed, artist's proof EA I/IV.
10166.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Bukta Imre (1952-): Tájkép, 1989. Ofszet litográfia, papír. Jelzett. Számozott (18/30). 50x72 cm. Fa keretben. / Imre Bukta (1952.): Landscape, 1989. Offset lithography on paper. Signed. Numbered (18/30). 50x72 cm. Framed.
10167.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Wahorn András (1953-): Herpo, 2002. Computer print, dombornyomás, merített papír, jelzett, számozott (6/6), 26×25 cm / András Wahorn (1953-): Herpo, 2002. Computer print on paper, signed, numbered (6/6), 26×25 cm
10168.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

ef.Zámbó (efZámbó) István (1950): Szamárhegy szimbólumokkal. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, számozott (IV./VI.). Vincze Mill és ef.Zámbó István szárazbélyegzőivel. Üvegezett fakeretben. 37×26 cm
10169.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

DrMáriás (Máriás Béla, 1966-): Az utolsó vacsora a járvány idején Leonardo műtermében, 2021. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (2/4). Vincze Mill és Dr. Máriás szárazbélyegzőivel. 19×37 cm
10170.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10171.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Fehér László (1953-): Hídnál, 2020. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. X./X. számozással. 77x56 cm. / László Fehér (1953-): At the bridge, 2020. Screenprint on paper, signed, artist's proof numbered E.A. X./X., 77x56 cm.
10172.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF