Zeitgenössische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 127

Ősz Dénes (1915-1980): Pilisszentlászló. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, sérült fakeretben. 61,5×100 cm / oil on fibre board, signed lower right, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10185.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

ifj. Benedek Jenő (1939-2019): Emberek a vízparton. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben, 40x50 cm / oil on fibre board, signed lower right, framed.
10186.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25
16

Bráda Tibor (1941-2022): Jön a vihar, 2002. Akvarell, papír, jelzett. 34,5x42 cm. Reprodukálva: Magyar Múzsa, 2017. szept., IV. oldal (a folyóirat egy példánya a tétel részét képezi). Üvegezett fakeretben, üvegen repedéssel. / watercolour on paper, signed, reproduced in the magazine Magyar Múzsa, framed
10187.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ota Janecek (1919-1996): Este. Olaj, vászon. Jelezve középen lent. Hátoldalán autográf felirattal. 47,5x66 cm. Dekoratív fakeretben. / Ota Janecek (1919-1996), Czech-Czecholsovakian painter: Evening (vecer vrybnika). Oil on canvas. Signed lower middle. With autograph description on the reverse. 47,5x66 cm. Framed
10188.

Rufpreis:
600 000 HUF
1 626,02
1 875,00

Duschanek János (1947-2013): Mulatozó társaság (cím nélkül). Olaj, farost. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 40x50 cm / oil on fibre board, signed lower left, framed.
10189.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Kádár János Miklós (1939-): Bolondok szigete.  Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben. 50×60 cm / oil on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed
10190.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Herpai Zoltán (1951-2011): Havazás. Olaj, farost, jelzett. Keretben 45x36 cm / oil on fibre board, signed, framed
10191.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Prokop Péter (1919-2003): Kezek, Róma, 1977. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 51×33 cm / oil on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed
10192.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10193.

Gelöscht

ifj. Czene Béla (1911-1999), 2 db mű: Női akt és portré tanulmányok, 1968 körül. Vegyes technika, papír, egyik jelzés nélkül, másik jelzett. 1968-ban rendezett kiállítási meghívókon. Proveniencia: a művész hagyatéka. 7x10,5 és 14x10,5 cm.
10194.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Prokop Péter (1919-2003): Kilátás, Róma, 1961. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 50×70 cm / oil on canvas, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed
10195.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88
15

Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Meleg este. Olaj, farost, jelezve balra fent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéje. Keretben, 80×60 cm / oil on wood fiber, signed, framed
10196.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF