10184.
Beendet 39. Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
42 000 HUF
113,82 EUR, 131,25 USD
Luzsicza Lajos (1920- 2005): Présház. Plextol, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat kissé hiányos címkéjével. Üvegezett fakeretben. 60×80 cm / plextol on fibre board, signed lower right, with autograph description on the reverse, framed