Tamás Ervin (1922-1996): Akt virággal. Olaj, farost, jelezve jobbra le... https://www.darabanth.com/de/39-Gross-Auktion/39.1/Gemalde-und-Grafiken/Zeitgenossische-Gemalde-und-Grafiken~16376/Tamas-Ervin-1922-1996-Akt-viraggal-Olaj-farost-jelezve-jobbra-lent-Hatoldalan-Kepcsarnok~II2695048
2695048
10178
39
50000
Contemporary paintongs and graphics
Beschreibung: Tamás Ervin (1922-1996): Akt virággal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben. 60×80 cm / oil on fibre board, signed lower right, framed
: pk