Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 280
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1757998
15036
318
Books: Travelling, Local History
Kaposy Klaszek Ödön: ,,Girl Pat", a kalózhajó. Bp., é.n., Urania, 160 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza fűzéssel.
1748868
15037
318
Karádi Zsolt et al.: Porba hullott gyöngyszem, Nyíregyháza. Nyíregyháza, 1995, Start. Papírkötésben, jó állapotban.
1750462
15038
318
Illustrierter Führer durch das Berner Oberland und über die Lötschbergbahn. Zurich, 1929, Brunner&Co., 96+8 p.+ 1 kihajtható térképpel. Fekete-fehér fotókkal, korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, az utolsó lapon hibajavítós folttal./ Paperbinding, in German language. 1750473
15039
318
Venise et ses environs. Rome-Milan-Florence-Venise, é.n., A. Scrocchi, XVII+206 p.+ 1 kihajtható térképpel. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, az elülső borító alsó sarkán kis sérüléssel. / Venise et ses environs. Rome-Milan-Florence-Venise, A. Scrocchi, XVII+206 p.+ 1 map. In French language. Paperbinding, with little damage on the cover.
1748518
15040
318
Incze Gábor: A felszabadult kelet. Bp., 1941, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Sérült, tűzött papírkötésben. 1750965
15041
318
Végh Gusztáv: Tabán képei. Pereházy Károly szövegével. Bp., é.n., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopottas papír védőborítóval.
1751663
15042
318
1748637
15043
318
Somogyi József: Kaposvár. Kaposvár, 1986, Kaposvári Városszépítő Egyesület. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. 1758297
15044
318
Budapest 21 térkép. Utcanévjegyzék ls idegenvezető címtár. 200p. + 21 térkép. Egyik szakadt. Kopott félvászon kötésben. 1758298
15045
318
A régi Pest-Buda: hasznos mulatságok. Bp., 1957. Bibliotheca. Szép állapotban. 1758301
15046
318
1750441
15047
318
Wilhelm Munnecke: Hagenbeck munkában. A világjárás hősei. Fordította: Benedek Marcellné. Bp., é.n., Dante, 208 p. Fekete-fehér képekkel, térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, az elülső szennylap kijár.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF