Dr. Cholnoky Jenő (szerk.): Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 155 melléktérkép, világstatisztika. Bp., 1934, Győző Andor. Harmadik, javított kiadás. Igényesen átkötött félvászon-kötésben egyébként jó állapotban.
Gink Károly: Vallomás Görögországról. A bevezetőt Szabó Árpád írta. Gink Károly fotóival Görögországról. Bp.,1983, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
Kärnten. Ein Reisehandbuch. Hrsg. Landeskomission für Fremdenverkehr in Kärnten. Klagenfurt, 1927, Ferdinand Kleinmayr. Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
A. Philip: Ausztrália honalapítói. Fordította és bevezette: Halász Gyula. Világjárók. Bp., én., Franklin. Egészoldalas illusztrációkkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
Rehák Ferenc: Fót története. Bp.,2000, Greger-Delacroix. A könyv megjelenését támogató fóti családok fekete-fehér fotóival illusztrálva. Kiadói papírkötés.