Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1408278
10133
275
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda Föld utca, Weith Bálint sütödéje. Tus, papír, jelzett, 24×33 cm
1394034
10134
275
1384738
10135
275
Stefanovics Péter (1947-): Gy képe. Fametszet, papír, jelzett, 9,5×9,5 cm
1394022
10136
275
Szánthó jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon-karton, festék hibákkal, 48×38 cm 1390554
10137
275
Szász jelzéssel: Arcok. Tus, papír, 19×10 cm
1394023
10138
275
1403290
10139
275
Szeift jelzéssel: Életforma. Olaj, farost, 29×37 cm 1323601
10140
275
Székely Géza (1958-): Lélekmadár. Szitanyomat (XXI/XXV), papír, jelzett, 40×27 cm
1405999
10141
275
26000
Szimon Jenő (1902-1978): Monte Carlo, olaj, fa, díszes keretben, 18×23,5 cm 1394026
10142
275
Szobotka jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton, kis hibával, 57×48 cm 1338424
10143
275
Szőnyi Jenő (1902-?): Illés 1961. Tus, papír, jelzett, 18×13 cm
1408336
10144
275
Szunyoghy András (1946-): Szent ember sírja. Linó 1/10, papír, jelzett, szakadással, 26x36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF