Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1405110
10205
275
Jelzés nélkül: Kufstein 1897, akvarell, papír, paszpartuban, 14×19,5 cm 1405935
10206
275
Jelzés nélkül: Húsvéti locsolkodás. Vegyes technika, papír, 9x14 cm
1402916
10207
275
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, falemez, sérült antik kertben, 13×21 cm 1393083
10208
275
28000
Jelzés nélkül: Körösfői templom. Olaj, karton, foltos, üvegezett keretben, 60×50 cm
1389276
10209
275
1391658
10210
275
1395473
10211
275
Jelzés nélkül: Férfi portré. Szén, papír, apró szakadással, 60×41 cm
1395082
10212
275
Jelzés nélkül: Elmélkedő. Tempera, papír. 40×58 cm
1311379
10213
275
1384333
10214
275
Jelzés nélkül: Rienztal mit den drei Zinnen, vegyes technika, papír, feliratozva, paszpartuban, 11,5×14,5 cm
1406411
10215
275
Jelzés nélkül: Cseppek. Kollázs, papír, 30×19 cm (2×) 1404799
10216
275
Jelzés nélkül: Tanya. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF