Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 220

Oláh Jolán (1932-2005): Táj, tempera, karton, hátoldalán jelzett, üvegezett fa keretben, 69×49 cm
10109.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Orbán jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, javított, 50×60 cm
10110.

Rufpreis:
6 000 HUF

10111.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pataky Ferenc (1897-1962): Szántó paraszt. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 50×40 cm
10112.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Patek jelzéssel: Barátok. Akvarell, papír,  23×36 cm
10113.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Paulovits Pál (1892-1975): Hajnal a Balatonon. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×44  cm
10114.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Del Penin (?-): Prueba de artista. Színezett rézkarc, papír, 25×31 cm
10115.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pfeffer jelzéssel: Vízimalom.  Olaj, farost, kopott,  50×40 cm
10116.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pogány László (1954-): Öreg zenész az esőben. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×40 cm
10117.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pólya jelzéssel: Utca részlet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 28×36 cm
10118.

Rufpreis:
6 000 HUF

10119.

Rufpreis:
12 000 HUF

Reinprecht jelzéssel: Zúgó patak, olaj, vászon, antik fakeretben, 50x68 cm.
10120.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF