Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1405991
10109
275
30000
Oláh Jolán (1932-2005): Táj, tempera, karton, hátoldalán jelzett, üvegezett fa keretben, 69×49 cm
1394015
10110
275
Orbán jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, javított, 50×60 cm 675187
10111
275
1354556
10112
275
65000
Pataky Ferenc (1897-1962): Szántó paraszt. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 50×40 cm 1389480
10113
275
Patek jelzéssel: Barátok. Akvarell, papír, 23×36 cm
1388332
10114
275
11000
Paulovits Pál (1892-1975): Hajnal a Balatonon. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×44 cm
1408067
10115
275
Del Penin (?-): Prueba de artista. Színezett rézkarc, papír, 25×31 cm
1390246
10116
275
Pfeffer jelzéssel: Vízimalom. Olaj, farost, kopott, 50×40 cm 1405426
10117
275
Pogány László (1954-): Öreg zenész az esőben. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×40 cm
1404271
10118
275
Pólya jelzéssel: Utca részlet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 28×36 cm
1389131
10119
275
1376631
10120
275
Reinprecht jelzéssel: Zúgó patak, olaj, vászon, antik fakeretben, 50x68 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF