Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 220
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1394029
10145
275
14000
Szüle jelzéssel: Ülő női félakt. Olaj, falemez, antik keretben, 60×50 cm
1324562
10146
275
Tavaszy Noémi (1927-): Kazimierz (Krakkó). Linó, papír, jelzett, 28×38 cm
1406140
10147
275
24000
Tellér jelzéssel: Csendélet fikusszal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 67×43 cm
1403238
10148
275
Tornai jelzéssel: Az uralkodó. Olaj, fatábla, sérült, 67×49 cm
1408341
10149
275
Töreky Ferenc (1922-): Átváltozás. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 31×30 cm 1408343
10150
275
Töreky Ferenc (1922-): A természet ölén. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 31×30 cm 1385962
10151
275
Uhrig Zsigmond (1919-1993): Napraforgós csendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm 1363353
10152
275
Varga jelzéssel: Üvöltő. Olaj, farost, keretben, 28×31 cm
1387008
10153
275
A. Varga Imre (1953- ): Indusztriális álmok, olaj, farost, fa keretben, 29×41 cm 1310166
10154
275
1405382
10155
275
Váczi András(1967-): Dream von Jakob. Rézkarc, papír, jelzett, 16x11,5 cm 1402521
10156
275
14000
Várkonyi János (1947-): Városkapu. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF