Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 220

Szüle jelzéssel: Ülő női félakt. Olaj, falemez, antik keretben, 60×50 cm
10145.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Tavaszy Noémi (1927-): Kazimierz (Krakkó). Linó, papír, jelzett, 28×38 cm
10146.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tellér jelzéssel: Csendélet fikusszal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 67×43 cm
10147.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Tornai jelzéssel: Az uralkodó. Olaj, fatábla, sérült, 67×49 cm
10148.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Töreky Ferenc (1922-): Átváltozás. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 31×30 cm
10149.

Rufpreis:
2 000 HUF

Töreky Ferenc (1922-): A természet ölén. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 31×30 cm
10150.

Rufpreis:
2 000 HUF

Uhrig Zsigmond (1919-1993): Napraforgós csendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
10151.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Varga jelzéssel: Üvöltő. Olaj, farost, keretben, 28×31 cm
10152.

Rufpreis:
12 000 HUF

A. Varga Imre (1953- ): Indusztriális álmok, olaj, farost, fa keretben, 29×41 cm
10153.

Rufpreis:
10 000 HUF

10154.

Rufpreis:
1 600 HUF

Váczi András(1967-): Dream von Jakob. Rézkarc, papír, jelzett,  16x11,5 cm
10155.

Rufpreis:
1 600 HUF

Várkonyi János (1947-):  Városkapu. Olaj, farost, jelzett,  keretben, 60×40 cm
10156.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF