Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 220

Reinprecht jelzéssel: Téli erdő, olaj, vászon, antik sérült fakeretben, 50x68 cm.
10121.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ritz jezéssel: Zongoraóra. Olaj, vászon (sérült), keretben, 52×33 cm
10122.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rökk Károly (1891-1970): Téli falu. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×28 cm
10123.

Rufpreis:
12 000 HUF

RR jelzéssel: Sétáló hölgyek. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 32×50 cm
10124.

Rufpreis:
6 000 HUF
26

Rudnay jelzéssel:Erdőszél. Olaj, vászon, 50×60 cm
10125.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm
10126.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sánczy jelzéssel: Rózsás csendélet. Olaj, vászon-karton, keretben, 67×52 cm
10127.

Rufpreis:
12 000 HUF

Sárközy Zoltán (1910-?): Halász a zsákánnyal. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 68×48 cm
10128.

Rufpreis:
12 000 HUF

Scheiber jelzéssel: Női portré. Vegyes technika, papír, 43×30 cm
10129.

Rufpreis:
6 000 HUF
44

10130.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda Kiscelli utca. Tus, papír, jelzett, 22×29 cm
10131.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Lenin körút. Akvarell, papír, jelzett, 30x22 cm
10132.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF