Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 282
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1393762
10024
273
60000
Berky János (1913-1982): A felújított homokbödögei római katolikus templom freskótervei, 3 db, vegyes technika, papír, jelzettek, felcsavarva különböző méretben
1338225
10025
273
Bertalan Rózsa (1900-1987): Pihenő vándor. Akvarell, papír, foltos, jelzett, 39×29 cm 1340392
10026
273
Bér Rudolf (1924-2004): Enteriőr. Akvarell, papír, jelzett, 29×22 cm
1391854
10027
273
Biczó András: Humoros horoszkópok,32 db. Vegyes technika, papír, jelzett, 26x19 cm 1391840
10028
273
Biczó Judit(1938): Aratás után. Ceruza, papír, jelezett, 20x30 cm
1365163
10029
273
Bíró Gábor (1947-): Templom köz. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×24 cm 1269913
10030
273
1364361
10031
273
Biró Ilona (1920-2010): Folyópart. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×26 cm
1390596
10032
273
BM jelzéssel: Ló. Szén, papír, 21×30 cm
1368069
10033
273
Bodnár jelzéssel: Házak a patakparton. Olaj, vászon, 36x45 cm 1394431
10034
273
Bohacsek Endre: Rajz. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm 1394418
10035
273
Boldogfai Farkas Imre (1907-1965): Férfi portré, tus, papír, jelzett, 22×17,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF