Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

Berky János (1913-1982): A felújított homokbödögei római katolikus templom freskótervei, 3 db, vegyes technika, papír, jelzettek, felcsavarva különböző méretben
10024.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Bertalan Rózsa (1900-1987): Pihenő vándor. Akvarell, papír, foltos, jelzett, 39×29 cm
10025.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bér Rudolf (1924-2004): Enteriőr. Akvarell, papír, jelzett, 29×22 cm
10026.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Biczó András: Humoros horoszkópok,32 db. Vegyes technika, papír, jelzett, 26x19 cm
10027.

Rufpreis:
1 600 HUF

Biczó Judit(1938): Aratás után. Ceruza, papír, jelezett, 20x30 cm
10028.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bíró Gábor (1947-): Templom köz. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×24 cm
10029.

Rufpreis:
2 000 HUF
18

10030.

Rufpreis:
12 000 HUF

Biró Ilona (1920-2010): Folyópart. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×26 cm
10031.

Rufpreis:
8 000 HUF

BM jelzéssel: Ló. Szén, papír, 21×30 cm
10032.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bodnár jelzéssel: Házak a patakparton. Olaj, vászon, 36x45 cm
10033.

Rufpreis:
800 HUF

Bohacsek Endre: Rajz. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
10034.

Rufpreis:
5 000 HUF

Boldogfai Farkas Imre (1907-1965): Férfi portré, tus, papír, jelzett, 22×17,5 cm
10035.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF