Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

Borbély Gizella (1920-1994): Naplemente. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben,  46×33 cm
10036.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Nő gyümölcsös tállal.  Színes linó, papír, jelzett, 18×12 cm
10037.

Rufpreis:
1 200 HUF

Borsodi jelzéssel: Várkapu. Akvarell, papír, foltos, gyűrődéssel, 28×37 cm
10038.

Rufpreis:
1 000 HUF

Borsos Miklós: Tél. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm
10039.

Rufpreis:
10 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): Öreg halász. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×33 cm
10040.

Rufpreis:
4 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): Az öreg hídon. Rézkarc, papír, jelzett, 19×33 cm
10041.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bortnyik jelzéssel: Alakok. Linó, papír, üvegezett keretben 11×8 cm
10042.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

Bortnyik Sándor: Szitanyomat. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
10043.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bortnyik Sándor: Rajz a MA-ból. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
10044.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bortnyik Sándor: MA címlap. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
10045.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Czigény Antal (?-?): Kukoricahántás. Olaj, vászon, sérült, keretben, 29×24 cm
10046.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csanády András(1929-): A domb felöl. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×40 cm
10047.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF