Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

Balla Béla (1882-1965): Faluszélén. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 36×49 cm
10012.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Balla Attila (1959-): Elveszettek. Tus-kollázs, papír, jelzett, üvegezett keretben, 53×44 cm
10013.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bauer jelzéssel: Fél akt. Rézkarc, papír, szakadásokkal, 17×13 cm
10014.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások. Olaj, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, 23x31 cm
10015.

Rufpreis:
3 000 HUF

10016.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások. Olaj, karton, fa keretben, 22x32 cm
10017.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bánfi jelzéssel: Balatonföldvár. Olaj, karton, fa keretben, 23x32 cm
10018.

Rufpreis:
3 000 HUF

10019.

Rufpreis:
3 000 HUF

Benczúr jelzéssel: Madár. Olaj, karton,  keretben, 32×14  cm
10020.

Rufpreis:
6 000 HUF

Benczúr jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon-karton,  keretben,   20×23 cm
10021.

Rufpreis:
3 000 HUF

Berény Róbert: Fegyverbe. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
10022.

Rufpreis:
6 000 HUF

Berkes  jelzéssel: Városi forgatag. Olaj, falemez, foltos, keretben, 60×75 cm
10023.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF