Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

Csók jelzéssel: Horizont. Olaj, farost, keretben, kis hibával, 39×47 cm
10048.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1920 Csöre Erzsébet (1896-?): Hajszoltság, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10x15cm
10049.

Rufpreis:
1 000 HUF

Derkovits Gyula: Önarckép. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
10050.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Dévényi János (1956-): Geometrikus kompozíció, akril, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×40 cm
10051.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bihari Sándor (1947-): Fekvő akt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×70 cm
10052.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Drégely jelzéssel: Modern csendélet. Olaj, papír, kis hibával,  keretben,  34×26 cm
10053.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Dudás Jenő (1900-1991): Hazafelé tart a nyáj. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×40 cm
10054.

Rufpreis:
2 000 HUF

10055.

Rufpreis:
8 000 HUF

Edvi Illés Aladárné (1877-1963): Olvasólecke. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×29 cm
10056.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Enyingi Tamás (1964-2011): Balaton part. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 9×12,5 cm
10057.

Rufpreis:
2 000 HUF

10058.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

10059.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF