Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

Istokovits Kálmán (1898-1990): Margit híd. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×43 cm
10096.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10097.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Iván Szilárd (1912-1988): Horgász a tavon, rézkarc, papír, jelzett, fa keretben, 36x44 cm, 16x23 cm.
10098.

Rufpreis:
2 000 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Barátok. Linó, papír, jelzés nélkül, 16×8 cm
10099.

Rufpreis:
1 800 HUF

10100.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Jándi jelzéssel: Aktok a fa alatt. Pasztell, papír, kis szakadással, 25×34 cm
10101.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jávor jelzéssel: Fürdőzök. Olaj, karton, sérült, keretben, 50×67 cm
10102.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

K jelzéssel: Sárga tornyú templom. Filc-színes ceruza, papír, 33×33 cm
10103.

Rufpreis:
1 000 HUF

10104.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Karczag Zoltán (1881-1944): Hazafelé. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×49 cm
10105.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kass János (1927-2010): Budapest 1968. Rézkarc próba (1/5), papír, jelzett, foltos, 19×28 cm
10106.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kassák Lajos: Metszet. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
10107.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF