Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 282

Hans Knirr (?-?): Pipázó kalapos férfi. Olaj, karton, üvegezett keretben, 39×27 cm
10120.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Koffán Károly (1909-1985): Zipernowsky Károly. Rézkarc, papír, jelzett, sérült keretben, 27×20 cm
10121.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Madárijesztő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×30 cm
10122.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Magányos fa. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 44x57 cm
10123.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10124.

Rufpreis:
10 000 HUF

Komlós István (?-?) : Falusi udvar, olaj, farost, jelzés nélkül, 49,5×54,5 cm
10125.

Rufpreis:
10 000 HUF

Koszta Rozália (1925-1994): Olympiai emlék II. Művészi nyomat, papír, jelzett, 35x50 cm
10126.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Kozma jelzéssel: Erdélyi festett üveg ikon, antik keretben 38×28 cm
10127.

Rufpreis:
5 000 HUF

Körösfői Kriesch Aladár (1863-1920): Sz. Perpetua. fametszet, papír, jelzés nélkül, 29x18 cm
10128.

Rufpreis:
4 000 HUF

K.Z. jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, sérült, 50×39 cm
10129.

Rufpreis:
1 600 HUF

K.Zs jelzéssel: Falusi utca részlet. Olaj, falemez, festék, kis sérüléssel, 13×18 cm
10130.

Rufpreis:
5 000 HUF

Langer jelzéssel: Téli utcakép. Olaj, vászon, keretben, 30×29 cm
10131.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF