Mildtätigkeitauktion für Kinder Zahl der Lose: 55
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1134338
10525
242
Charity art auction for deprived children
Kis-Tóth Zalán: Happy Hippy. Digiprint, vászon, jelzett, 37×26 cm
1134333
10526
242
34000
Kis-Tóth Zalán: Horgászok. Digiprint, vászon, jelzett, 76×51 cm
1134409
10527
242
László Zsolt: Felhők felett. Keretezett művészi fotó, jelzett, 20×70 cm
1134366
10528
242
60000
Malgot István (1941-): Ősanya. Festett kerámia, jelzett, m:17 cm
1134332
10529
242
150000
Merényi Dániel: Földszinten. Olaj, farost, jelzett, keretben, 160×90 cm
1134330
10530
242
150000
Merényi Dániel: Éjfélkor erős a jel. Olaj, farost, jelzett, keretben, 160×90 cm
1134329
10531
242
150000
Merényi Dániel: Bíbor lépcső. Olaj, farost, jelzett, keretben, 160×90 cm
1134328
10532
242
180000
Oláh Jolán (1932-2005): Ámulók. Olaj, farost, jelzett, 77×54 cm
1134325
10533
242
80000
Oláh Jolán (1932-2005): Karácsony. Olaj, farost, jelzett, 56×52 cm
1134323
10534
242
120000
Oláh Jolán (1932-2005): Angyali üdvözlet. Olaj, farost, jelzett, 73×53 cm
1134295
10535
242
90000
Oláh Mara (1945-): Otthonkeresés. Olaj, farost, jelzett, keretben, 56×34 cm
1134296
10536
242
200000
Oláh Mara (1945-): Az én egyetlenem. Olaj, farost, jelzett, 84×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF