Mildtätigkeitauktion für Kinder

Zahl der Lose: 55

Kis-Tóth Zalán: Happy Hippy. Digiprint, vászon, jelzett, 37×26 cm
10525.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kis-Tóth Zalán: Horgászok. Digiprint, vászon, jelzett, 76×51 cm
10526.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

László Zsolt: Felhők felett. Keretezett művészi fotó, jelzett, 20×70 cm
10527.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Malgot István (1941-): Ősanya. Festett kerámia, jelzett, m:17 cm
10528.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Merényi Dániel: Földszinten. Olaj, farost, jelzett, keretben, 160×90 cm
10529.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Merényi Dániel: Éjfélkor erős a jel. Olaj, farost, jelzett, keretben, 160×90 cm
10530.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Merényi Dániel: Bíbor lépcső. Olaj, farost, jelzett, keretben, 160×90 cm
10531.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Oláh Jolán (1932-2005): Ámulók. Olaj, farost, jelzett, 77×54 cm
10532.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Oláh Jolán (1932-2005): Karácsony. Olaj, farost, jelzett, 56×52 cm
10533.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Oláh Jolán (1932-2005): Angyali üdvözlet. Olaj, farost, jelzett, 73×53 cm
10534.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Oláh Mara (1945-): Otthonkeresés. Olaj, farost, jelzett, keretben, 56×34 cm
10535.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Oláh Mara (1945-): Az én egyetlenem. Olaj, farost, jelzett, 84×50 cm
10536.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF