Mildtätigkeitauktion für Kinder

Zahl der Lose: 55

Oláh Mara (1945-): Ölelkezők. Olaj, farost, jelzett, keretben, 29×36 cm
10537.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Oláh Mara (1945-): Kék akt. Olaj, farost, jelzett, keretben, 63×41 cm
10538.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Oláh Margit: Kék virágok. Olaj, farost, jelzett, 43×57 cm
10539.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Szebeni András (1946-): Hahnemühle 350gr. Művész fotó, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
10540.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Szentandrássy István (1957-): Falusi zenészek. Olaj, farost, jelzett, keretben, 86×106 cm
10541.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Szilasi Anna (1947-): Textil minták. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 114×83 cm
10542.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Szilasi Anna (1947-): Textil minták II. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 114×83 cm
10543.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Szilasi Anna (1947-): Textil minták III. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 32×23 cm
10544.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szilasi Anna (1947-): Textil minták IV. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 32×23 cm
10545.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szilasi Anna (1947-): Textil minták V. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 32×23 cm
10546.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szilasi Anna (1947-): Textil minták VI. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 32×23 cm
10547.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szilasi Anna (1947-): Textil minták VII. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 32×23 cm
10548.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF