Mildtätigkeitauktion für Kinder Zahl der Lose: 55
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1134297
10537
242
60000
Charity art auction for deprived children
Oláh Mara (1945-): Ölelkezők. Olaj, farost, jelzett, keretben, 29×36 cm
1134300
10538
242
180000
Oláh Mara (1945-): Kék akt. Olaj, farost, jelzett, keretben, 63×41 cm
1134339
10539
242
36000
Oláh Margit: Kék virágok. Olaj, farost, jelzett, 43×57 cm
1135122
10540
242
130000
Szebeni András (1946-): Hahnemühle 350gr. Művész fotó, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
1134303
10541
242
260000
Szentandrássy István (1957-): Falusi zenészek. Olaj, farost, jelzett, keretben, 86×106 cm
1134346
10542
242
150000
Szilasi Anna (1947-): Textil minták. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 114×83 cm
1134348
10543
242
150000
Szilasi Anna (1947-): Textil minták II. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 114×83 cm
1134350
10544
242
Szilasi Anna (1947-): Textil minták III. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 32×23 cm
1134351
10545
242
Szilasi Anna (1947-): Textil minták IV. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 32×23 cm
1134352
10546
242
Szilasi Anna (1947-): Textil minták V. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 32×23 cm
1134353
10547
242
Szilasi Anna (1947-): Textil minták VI. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 32×23 cm
1134354
10548
242
Szilasi Anna (1947-): Textil minták VII. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 32×23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF