Szebeni András (1946-): Hahnemühle 350gr. Művész fotó, jelzett, üvegez... https://www.darabanth.com/de/242-Fernauktion/242.0/Andere-Sammelgebiete/Mildtatigkeitauktion-fur-Kinder~200044/Szebeni-Andras-1946-Hahnemuhle-350gr-Muvesz-foto-jelzett-uvegezett-keretben-40C39730-cm~II1135122
1135122
10540
242
130000
Charity art auction for deprived children
Rufpreis:
130 000 HUF 352,30 EUR , 406,25 USD
Beschreibung: Szebeni András (1946-): Hahnemühle 350gr. Művész fotó, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
: vörös_iván