Mildtätigkeitauktion für Kinder Zahl der Lose: 55
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1134435
10512
242
Charity art auction for deprived children
Bogdán János (1975-): Cím nélkül IV. Tus, papír, jelzett, üvegezett, 28×14 cm
1134437
10513
242
Bogdán János (1975-): Cím nélkül V. Tus, papír, jelzett, üvegezett, 28×14 cm
1134433
10514
242
Bogdán János (1975-): Cím nélkül II. Tus, papír, jelzett, üvegezett, 28×14 cm
1134341
10515
242
40000
Bódis Barnabás: Kendős fej. Olaj-szén, vászon, jelzett, 87×50 cm
1134342
10516
242
40000
Bódis Barnabás: Cariatide. Olaj-szén, vászon, jelzett, 67×59 cm
1134293
10517
242
140000
Ghyczy György (1953-): Felébred a természet a zen-kertben. Akril, karton, jelzett, keretben, 70×70 cm
1134290
10518
242
200000
Haraszty István (1934-): Összeszűrők. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 88×37 1134357
10519
242
60000
Haraszty Zsófia: Fény, akril, vászon, jelzett, 70×50 cm
1134344
10520
242
80000
Horváth Éva Mónika (1965-): Mozi/Tömegek. Vegyes technika, papír, jelzett, 70×100 cm
1134362
10522
242
80000
Kelemen Károly (1948-): Stuffed. Olaj, vászon, jelzett, 31×21 cm
1134335
10523
242
26000
Kis-Tóth Zalán: Cyrano. Digiprint, vászon, jelzett, 46×30 cm
1134336
10524
242
Kis-Tóth Zalán: Salome. Digiprint, vászon, jelzett, 26×37 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF