Merényi Dániel: Éjfélkor erős a jel. Olaj, farost, jelzett, keretben, ... https://www.darabanth.com/de/242-Fernauktion/242.0/Andere-Sammelgebiete/Mildtatigkeitauktion-fur-Kinder~200044/Merenyi-Daniel-Ejfelkor-eros-a-jel-Olaj-farost-jelzett-keretben-160C39790-cm~II1134330
1134330
10530
242
150000
Charity art auction for deprived children
Rufpreis:
150 000 HUF 406,50 EUR , 468,75 USD
Beschreibung: Merényi Dániel: Éjfélkor erős a jel. Olaj, farost, jelzett, keretben, 160×90 cm
: vörös_iván