Oláh Mara (1945-): Az én egyetlenem. Olaj, farost, jelzett, 84×50 cm https://www.darabanth.com/de/242-Fernauktion/242.0/Andere-Sammelgebiete/Mildtatigkeitauktion-fur-Kinder~200044/Olah-Mara-1945-Az-en-egyetlenem-Olaj-farost-jelzett-84C39750-cm~II1134296
1134296
10536
242
200000
Charity art auction for deprived children
Rufpreis:
200 000 HUF 542,01 EUR , 625,00 USD
Beschreibung: Oláh Mara (1945-): Az én egyetlenem. Olaj, farost, jelzett, 84×50 cm
: vörös_iván