Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 134
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3512825
33722
524
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1910 k. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Kis Érem " kétoldalas, ezüstözött bronz sportérem (31mm) + "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Nagy Érem " kétoldalas, ezüstözött bronz sportérem (35mm) T:AU,XF patina, kopott ezüstözés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3435525
33723
524
Numismatik
1910 k. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért " jelzetlen Ag sportérem szalagon, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (20g/36mm) T:XF, patina, kopott szalag Hungary cca 1910. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért (Youth Shooting Competition / For the King and the Country)" Ag sport medal without hallmark, with ribbon and "S.G.A. (Scheid Silverware and Medal Factory)" makers mark (20g/36mm) C:XF, patina, worn ribbon noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
2916605
33724
524
Numismatik
1910 k. "Magyar Kerékpáros Szövetség" jelzetlen Ag díjérem mellszalagon, "HP" beütéssel (39mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3512870
33725
524
Numismatik
1920 k. "Ferencz Városi Torna Club (Ferencváros, FTC, Fradi)" jelzett Ag díjérem mellszalag nélkül, "LE" jelzéssel. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (17,70g/0.800/30mm) T:XF patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3238378
33726
524
Numismatik
1925. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club - THONKA VERSENY 1925 I CSAPAT" bronz plakett. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (70x46mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3512863
33727
524
Numismatik
1925. "Magyar Főiskolai Sportszövetség 1907 / Bajnoki érem - Ismétlőpisztoly csapat I " ezüstözött bronz díjérem, peremen "LE" jelzéssel. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (41mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3518865
33728
524
Numismatik
1927. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" kétoldalas, aranyozott bronz díjérem. Szign.: Lukácsy Lajos (1876-1927) (37mm) T:XF enyhén kopott aranyozás noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3437192
33729
524
Numismatik
1930 k. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja / Dulce et Decorum Est Pro Patria Mori " kétoldalas bronz irredenta díjérem füllel (41,5mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3459816
33730
524
Numismatik
1930 k. "Magyar Athletikai Szövetség " egyoldalas bronz díjérem (31x30mm) (4db, ebből 2db ezüstözött) T:XF,VF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2925754
33731
524
Numismatik
1930 k.. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (41mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3403887
33732
524
900
Numismatik
1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931 " bronz díjérem. Szign.: Ligeti Miklós (1871-1944) (50mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
900 1 000 1 200
3512879
33733
524
Numismatik
1933. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond / BBTE 1933 " ezüstözött bronz sport díjérem "Ludvig" gyártói jelzéssel. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (40mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF