https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 134

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1970 k. "Emlék - Belügyminisztérium" műgyantás, aranyozott rátétes emlékplakett olimpiai logóval, eredeti tokban (~90x104mm) T:AU (eredetileg PP)
1
33770.

1970 k. "Emlék - Belügyminisztérium" műgyantás, aranyozott rátétes emlékplakett olimpiai logóval, eredeti tokban (~90x104mm) T:AU (eredetileg PP)

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1971. "Miskolci Vasutas Sport Club (MVSC)" fém plakett zománcozott és aranyozott rátétekkel a klub alapításának 60. évfordulója alkalmából (59x80mm). A zöld-fehér színeket viselő Miskolci Vasutas SC-t 1911-ben alapították. A csapat a kezdetektől egészen 1937-ig folyamatosan II. osztályú volt. A kiesésig három bajnoki címet, három ezüstérmet és hat bronzérmet szerzett. Az 1937-es kiesést követően két szezon után visszajutott az addigra NB II-nek nevezett másodosztályba, s tagságát meg is tartotta egészen 1946-ig, majd egy III. osztályú idény után visszajutottak. 1948-ban a klubot Miskolci Lokomotívnak, majd 1955-ben egy idény erejéig Miskolci Törekvésnek hívták. 1956-tól ismét MVSC, ez idő alatt végig az NB II-ben szerepelt a klub. 1958-ban aztán az MVSC történelme során először összejött az, ami a városi rivális Diósgyőrnek már régen: az NB II-t megnyerve feljutottak az NB I-be. Ekkor játszottak először, s utoljára városi rangadót az élvonalban a DVTK ellen, szezon végén ugyanis kiestek, s nem is tértek már vissza soha. Lassú süllyedés következett a klub életében, 1969-ig a hol NB II-nek, hol NB I/B-nek nevezett másodosztály taghjai voltak, majd következett öt idény a III. osztályban a visszajutásig. Ekkor már csak négy szezont töltöttek a másodvonalban, mikor is zsinórban két kiesést követően 1983-ban a megye I-ben (IV. osztály) találták magukat. Innen még azonnal sikerült visszajutni, azonban ismét kiestek, s következett hatszezonnyi megye I-es szereplés. 1991-ben sikerült a visszajutás az NB III-ba, sőt, 1994-ben még az NB II is összejött, azonban újra megindultak lefelé: az ezredfordulóra újra a megye I-ben találták magukat, ami akkor már csak az V. osztályt jelentette. Utolsó bajnoki címüket 2004-ben szerezték a megye I-ben, ám az NB III. Tisza csoportjában eltöltött idő tiszavirág-életűnek bizonyult, a következő idényben visszatértek a megyei szintre, s két szezont eltöltöttek a megye II-ben is. T:AU,XF patina
1
33771.

1971. "Miskolci Vasutas Sport Club (MVSC)" fém plakett zománcozott és aranyozott rátétekkel a klub alapításának 60. évfordulója alkalmából (59x80mm). A zöld-fehér színeket viselő Miskolci Vasutas SC-t 1911-ben alapították. A csapat a kezdetektől egészen 1937-ig folyamatosan II. osztályú volt. A kiesésig három bajnoki címet, három ezüstérmet és hat bronzérmet szerzett. Az 1937-es kiesést követően két szezon után visszajutott az addigra NB II-nek nevezett másodosztályba, s tagságát meg is tartotta egészen 1946-ig, majd egy III. osztályú idény után visszajutottak. 1948-ban a klubot Miskolci Lokomotívnak, majd 1955-ben egy idény erejéig Miskolci Törekvésnek hívták. 1956-tól ismét MVSC, ez idő alatt végig az NB II-ben szerepelt a klub. 1958-ban aztán az MVSC történelme során először összejött az, ami a városi rivális Diósgyőrnek már régen: az NB II-t megnyerve feljutottak az NB I-be. Ekkor játszottak először, s utoljára városi rangadót az élvonalban a DVTK ellen, szezon végén ugyanis kiestek, s nem is tértek már vissza soha. Lassú süllyedés következett a klub életében, 1969-ig a hol NB II-nek, hol NB I/B-nek nevezett másodosztály taghjai voltak, majd következett öt idény a III. osztályban a visszajutásig. Ekkor már csak négy szezont töltöttek a másodvonalban, mikor is zsinórban két kiesést követően 1983-ban a megye I-ben (IV. osztály) találták magukat. Innen még azonnal sikerült visszajutni, azonban ismét kiestek, s következett hatszezonnyi megye I-es szereplés. 1991-ben sikerült a visszajutás az NB III-ba, sőt, 1994-ben még az NB II is összejött, azonban újra megindultak lefelé: az ezredfordulóra újra a megye I-ben találták magukat, ami akkor már csak az V. osztályt jelentette. Utolsó bajnoki címüket 2004-ben szerezték a megye I-ben, ám az NB III. Tisza csoportjában eltöltött idő tiszavirág-életűnek bizonyult, a következő idényben visszatértek a megyei szintre, s két szezont eltöltöttek a megye II-ben is. T:AU,XF patina

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2
1
33772.

1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
1975. "Spartacus Szövetkezeti Sportversenyek 1975" bronz emlékérem (50mm) T:AU
1
33773.

1975. "Spartacus Szövetkezeti Sportversenyek 1975" bronz emlékérem (50mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1977. "XI. Magyar Nemzetközi Asztalitenisz Bajnokság - Miskolc 1977. XI. 11-13." egyoldalas, önött bronz plakett (76mm) T:AU,XF
1
33774.

1977. "XI. Magyar Nemzetközi Asztalitenisz Bajnokság - Miskolc 1977. XI. 11-13." egyoldalas, önött bronz plakett (76mm) T:AU,XF

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1979. "IV. Egri Autós Hegyi Verseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (~130-132mm) T:AU
1
33775.

1979. "IV. Egri Autós Hegyi Verseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (~130-132mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
1979. "Öttusa Világbajnokság Budapest" egyoldalas, részben festett bronz emlékérem (80mm) T:AU
1
33776.

1979. "Öttusa Világbajnokság Budapest" egyoldalas, részben festett bronz emlékérem (80mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottsága" kétoldalas bronz emlékérem, "0019" számozással (70mm) T:XF, patina, karc
1
33778.

1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottsága" kétoldalas bronz emlékérem, "0019" számozással (70mm) T:XF, patina, karc

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottságától" kétoldalas bronz emlékérem, "1394" számozással (70mm) T:AU
1
33779.

1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottságától" kétoldalas bronz emlékérem, "1394" számozással (70mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottságától - 1663" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (70mm) + "Aranyjelvényesek az Olimpiára" jelvény T:AU
1
33780.

1980 k. "Aranyjelvényesek az Olimpiára / A KISZ Központi Bizottságától - 1663" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban (70mm) + "Aranyjelvényesek az Olimpiára" jelvény T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1981. "Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny / Szeged 1981" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:AU
1
33782.

1981. "Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny / Szeged 1981" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:AU

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1983. "A Magyar Kézilabda Szövetség 50. évfordulójára" egyoldalas Hollóházi porcelán emlékérem, eredeti lezárt műbőr tokban, meghívóval (118mm) T:UNC
1
33783.

1983. "A Magyar Kézilabda Szövetség 50. évfordulójára" egyoldalas Hollóházi porcelán emlékérem, eredeti lezárt műbőr tokban, meghívóval (118mm) T:UNC

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse