Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 134

1910 k. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Kis Érem" kétoldalas, ezüstözött bronz sportérem (31mm) + "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Nagy Érem" kétoldalas, ezüstözött bronz sportérem (35mm) T:AU,XF patina, kopott ezüstözés
33722.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1910 k. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért" jelzetlen Ag sportérem szalagon, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (20g/36mm) T:XF, patina, kopott szalag Hungary cca 1910. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért (Youth Shooting Competition / For the King and the Country)" Ag sport medal without hallmark, with ribbon and "S.G.A. (Scheid Silverware and Medal Factory)" makers mark (20g/36mm) C:XF, patina, worn ribbon
33723.

1910 k. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért" jelzetlen Ag sportérem szalagon, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (20g/36mm) T:XF, patina, kopott szalag
Hungary cca 1910. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és hazáért (Youth Shooting Competition / For the King and the Country)" Ag sport medal without hallmark, with ribbon and "S.G.A. (Scheid Silverware and Medal Factory)" makers mark (20g/36mm) C:XF, patina, worn ribbon

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
33724.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
1920 k. "Ferencz Városi Torna Club (Ferencváros, FTC, Fradi)" jelzett Ag díjérem mellszalag nélkül, "LE" jelzéssel. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (17,70g/0.800/30mm) T:XF patina
33725.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
33726.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1925. "Magyar Főiskolai Sportszövetség 1907 / Bajnoki érem - Ismétlőpisztoly csapat I" ezüstözött bronz díjérem, peremen "LE" jelzéssel. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (41mm) T:AU
33727.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
1927. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" kétoldalas, aranyozott bronz díjérem. Szign.: Lukácsy Lajos (1876-1927) (37mm) T:XF enyhén kopott aranyozás
33728.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1930 k. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja / Dulce et Decorum Est Pro Patria Mori" kétoldalas bronz irredenta díjérem füllel (41,5mm) T:XF
33729.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
1930 k. "Magyar Athletikai Szövetség" egyoldalas bronz díjérem (31x30mm) (4db, ebből 2db ezüstözött) T:XF,VF
33730.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1930 k.. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (41mm) T:XF
33731.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem. Szign.: Ligeti Miklós (1871-1944) (50mm) T:AU,XF
33732.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
1933. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond / BBTE 1933" ezüstözött bronz sport díjérem "Ludvig" gyártói jelzéssel. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (40mm) T:XF
33733.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF