Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 134
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3438164
33734
524
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1933. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / Football III. " egyoldalas bronz díjérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel és "1933 Football III." gravírozással (37mm) T.AU, patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3268553
33735
524
Numismatik
1933. "Székesfehérvár M.A.SZ. II. Vidéki Bajnokság 1933 Július 30" bronz jelvény, hátoldalán "Gombgyár Sopron" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3512884
33736
524
Numismatik
1933. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Diósgyőr bajnoka 933" gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (37mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2943043
33737
524
Numismatik
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2280824
33738
524
Numismatik
1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3512928
33739
524
Numismatik
1937. "Magyar Labdarúgók Szövetsége 1901 / Orsz. Vidéki Bajn. 1936-37 - II. " kétoldalas, jelzett Ag labdarúgó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel. Az országos amatőrbajnokság egyenes kieséses rendszerében, amelyet a kerületi bajnokok számára szerveztek, a Diósgyőr 1932 után ismét a Győri ETO-val nézett farkasszemet, azonban az ETO most is legyőzte a diósgyőrieket, összesítésben 4-2-re. Így az ezüstérem a diósgyőri játékosok nyakába került, a Győr pedig feljutott az NB I-be. (19,08g/0.800/35x45mm) T:XF patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3512612
33740
524
Numismatik
1937. "TSC (Tatabányai Sport Club) 1937" kétoldalas, ezüstözött kerékpáros díjérem "LE" jelzéssel (41x43mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3512764
33741
524
Numismatik
1939. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája " kétoldalas, ezüstözött díjérem "HP" jelzéssel, hátoldalán "GÖR.ROM. BIRKÓZÁS 2 " gravírozással (36x26mm) T:XF patina noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3437355
33742
524
Numismatik
1940 k. "WMTK " (Weiss Manfréd Testedző Kör) egyoldalas bronz lemezplakett, rögzítéshez szükséges lyukakkal. Szign.: Fonyó Márton (1896-1989) (47x72mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3391109
33743
524
Numismatik
1944. "Pozsony - Budapest Kosárlabda viadal 1944" hadifém plakett, hátoldalán két rögzítésre szolgáló csavarral (85x50mm) T:AU,XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3435243
33744
524
30000
Numismatik
1946. "50 év munkájáért a Magyar Testgyakorlók Körének, a Magyar Birkózó Szövetség 1946. márc. 24. " egyoldalas, fehérfém plakett (130mm) T:XF, patina, ütődés, hátoldalán karcok noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3422767
33745
524
Numismatik
1946. "Magyar Evezős Szövetség " kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Üldözési verseny 1946 II " gravírozással (50mm) T:XF noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF