Es ist zu lizitieren
33739.
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
20 000 HUF
1937. "Magyar Labdarúgók Szövetsége 1901 / Orsz. Vidéki Bajn. 1936-37 - II." kétoldalas, jelzett Ag labdarúgó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel. Az országos amatőrbajnokság egyenes kieséses rendszerében, amelyet a kerületi bajnokok számára szerveztek, a Diósgyőr 1932 után ismét a Győri ETO-val nézett farkasszemet, azonban az ETO most is legyőzte a diósgyőrieket, összesítésben 4-2-re. Így az ezüstérem a diósgyőri játékosok nyakába került, a Győr pedig feljutott az NB I-be. (19,08g/0.800/35x45mm) T:XF patina
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |