Stich

Zahl der Lose: 84

1867 Than Mór (1828-1899): Attila lakomája, kőre rajzolta Marastoni József (1834-1895), az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat albumlapja 1867, Reiffenstein és Rösch-ny., papír, litográfia, a széleken szakadásokkal, sérülésekkel, a Társulat száraz bélyegzésével, 35x45 cm, lap: 55x70 cm
18404.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Ludwig Rohbock (1820-1883)-Johann Poppel (1807-1882): Esztergom, Gran, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, üvegezett fakeretben, 12x17 cm, keret: 27x32 cm
18405.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Ludwig Rohbock (1820-1883)-Johann Poppel (1807-1882): Kassai főegyház (Dom in Kaschau), színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, sérült üvegezett fakeretben, 12x16,5 cm, keret: 24x28 cm
18406.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
A Szent Szűz a gyermek Jézus, és Szent János, festette: Fr. Francia - metszette: Martin E., Bécs, Műsokszorosító Egylet-ny., papír, rézkarc, lapszéli szakadásokkal, 35x29 cm, lap: 62x48 cm
18407.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
"Beppo Jocko, Hofvirtuose aus Morocco", papír, litográfia, üvegezett fa keretben, foltos, sérülésekkel, 23x29 cm
18408.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
"Pommerscher Bauer aus dem Weizacker (Kreis Pyritz)" Blätter für Kostümkunde Neue Folge 57. Blatt, Berlin, Franz Lipperheide-ny., papír, színezett fametszet, paszpartuban, üvegezett fakeretben, 26x17 cm, keret: 38x28 cm
18409.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
"Scheibenschütze Ende des XVI. Jahrhunderts", Franz Meyerheim, Blätter für Kostümkunde Neue Folge 65. Blatt, Berlin, Franz Lipperheide-ny., papír, színezett fametszet, paszpartuban, üvegezett fakeretben, 26x17 cm, keret: 38x28 cm
18410.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
cca 1810 Gyula várának látképe, metszet, kartonra ragasztva, 6×8 cm
18411.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1779 Antonio Zatta (kb. 1757?1797) : Atlante Novissimo c. atlaszának címlapja. Giuliano Zuliani rézmetszete. A munka . A XVIII. század egyik legimpozánsabb és egyben legátfogóbb atlasza, melynek komplett darabjai igen értékesek. A címlap önmagában is mutatós látványos metszet. 46x33 cm   1779 Antonio Zatta (c. 1757?1797): Title page of his atlas Atlante Novissimo. Engraving by Giuliano Zuliani. The work. One of the most impressive and comprehensive atlases of the 18th century, the complete pieces of which are very valuable. The title page is a striking and spectacular engraving in itself. 46x33 cm
18412.

1779 Antonio Zatta (kb. 1757?1797) : Atlante Novissimo c. atlaszának címlapja. Giuliano Zuliani rézmetszete. A munka . A XVIII. század egyik legimpozánsabb és egyben legátfogóbb atlasza, melynek komplett darabjai igen értékesek. A címlap önmagában is mutatós látványos metszet. 46x33 cm

1779 Antonio Zatta (c. 1757?1797): Title page of his atlas Atlante Novissimo. Engraving by Giuliano Zuliani. The work. One of the most impressive and comprehensive atlases of the 18th century, the complete pieces of which are very valuable. The title page is a striking and spectacular engraving in itself. 46x33 cm

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Maclot, Jean Charles (1728-1805). Atlas general methodique et elementaire, pour l'etude de la geographie et de l'histoire moderne adapte a ... (P., Desnos, 1770 ) c. atlaszának címlapja. Rézmetszet. A címlap önmagában is mutatós látványos metszet. 51x37 cm / 57x43 cm
18413.

Maclot, Jean Charles (1728-1805). Atlas general methodique et elementaire, pour l'etude de la geographie et de l'histoire moderne adapte a ... (P., Desnos, 1770 ) c. atlaszának címlapja. Rézmetszet.
A címlap önmagában is mutatós látványos metszet. 51x37 cm / 57x43 cm

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
cca 1800 Segítő Szűz Máriát ábrázoló rézmetszetű szentkép 10x16 cm
18414.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
18415.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF