Es ist zu lizitieren
18405.
Stich
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Ludwig Rohbock (1820-1883)-Johann Poppel (1807-1882): Esztergom, Gran, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, üvegezett fakeretben, 12x17 cm, keret: 27x32 cm
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |