Es ist zu lizitieren
18404.
Stich
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 HUF
1867 Than Mór (1828-1899): Attila lakomája, kőre rajzolta Marastoni József (1834-1895), az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat albumlapja 1867, Reiffenstein és Rösch-ny., papír, litográfia, a széleken szakadásokkal, sérülésekkel, a Társulat száraz bélyegzésével, 35x45 cm, lap: 55x70 cm
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |