Stich Zahl der Lose: 84
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3518244
18392
524
Engravings
Jacques Gabriel Grillot apát, teologiai és jogi doktor nagy méretű XVIII. századi rézmetszet Jean Joseph Balechou, . / copper plate engraving 33x45 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3518285
18393
524
Engravings
Catherine de Seine, Epouse du Sr Dufresne (színésznő) nagy méretű XVIII. századi rézmetszet Lépicé munkája. / copper plate engraving. Foxing. 27x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3518263
18394
524
Engravings
Vizitáció. (Mária látogatása Erzsébetnél) nagy méretű XVIII. századi rézmetszet I. G. Wille munkája. / copper plate engraving. Foxing. 51x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3518229
18395
524
Engravings
La cuisiniére Hollandoise - A holland szakácsnő c. nagy méretű XIX. századi rézmetszet Jean Geroges Wille, Gabriel Metsu képe után. / copper plate engraving 25x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3517577
18396
524
Engravings
Lotaringiai Károly Henri / Charles Henri de Lorraine (1649-1723) nagy méretű rézmetszetű portréja. 34x49 cm Nicolas de Larmessin metszete / copper plate engraving noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3514786
18397
524
Engravings
1934 Törökök és magyarok harca, papír, rézmetszet, foltos, gyűrődésekkel, hajtásnyomokkal, 22x14 cm, lap: 49x35 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514714
18398
524
Engravings
cca 1880 Szilágyi Dezső (1840-1901) jogász, politikus, igazságügy miniszter portréja, kiadta: Vereby Soma, Bp., Légrády-ny., papír, litográfia, foltos, sérült kartonnal, 20,5x18,5 cm, lap: 55x35 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3514842
18399
524
Engravings
1934 Törökök és magyarok harcát ábrázoló csatajelenet, papír, rézmetszet, foltos, szakadásokkal, hajtásnyomokkal, 22x14 cm, lap: 49x35 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514851
18400
524
Engravings
1934 Törökök és magyarok harcát ábrázoló csatajelenet, várostrom, papír, rézmetszet, foltos, kis gyűrődésekkel, 22x14 cm, lap: 49x35 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514855
18401
524
Engravings
1934 Törökök és magyarok harcát ábrázoló csatajelenet, várostrom, papír, rézmetszet, hajtásnyommal, 22x14 cm, lap: 49x35 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3514874
18402
524
Engravings
cca 1870 Kollarz Ferenc (1825-1894):A pogányok lázadása Vatha vezérlete alatt 1046-ban, Történeti Album-lapok VII., "Magyarország és a nagyvilág" hetedik melléklete, Pest, Deutsch Testvérek-ny., papír, litográfia, jelzett a dúcon: a szélén szakadással, kis gyűrődéssel, 34,5x50 cm, lap: 46x63 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3514902
18403
524
Engravings
cca 1871 Kollarz Ferenc (1825-1894): Az 1870-71-ik háború és béke emléklapja, rajzolta: - -, "Magyarország és a nagy világ" 1871-diki folyamának 1-ső negyedéves műlapja, Pest, Deutsch Testvérek-ny., papír, litográfia, sérült, foltos, gyűrődéssel, hajtásnyommal, 40x51 cm, lap: 55x74 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF