Stich Zahl der Lose: 84
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3456677
18428
524
Engravings
10 db vegyes külföldi helyszíneket ábrázoló acélmetszet (USA, Belgium, stb.), változó állapotban, részben foltos, lapméret: 18x26 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3439852
18429
524
Engravings
cca XVIII. sz. vége-XIX. sz. eleje, Krisztus levétele a keresztről, rézmetszet, papír, paszpartuban, dekoratív, üvegezett fakeretben, a kereten kisebb sérülésekkel, látható: 32,5x42 cm, külső méret: 47,5x57 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3435214
18430
524
Engravings
[A Lipót rend nagykeresztje] Grosskreutz der kaiser. oesterreich. Leopolds Orden. Wien, 1808. T. Fischer. Nagy méretű rézmetszet, selyem előzéklappal. 27,5x39,5 cm / Copper plate engraving. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3436749
18431
524
Engravings
8 db vegyes külföldi helyszíneket ábrázoló acélmetszet, változó méretben és állapotban, részben foltos noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3394414
18432
524
Engravings
cca 1860 Fiume a magyar tengerpart fővárosa. Színezett fametszet. Vasárnapi Újság. Lapméret. 16x34 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3394424
18433
524
8500
Engravings
1867 A Magyar Északi Vasút Indóházának (Józsefvárosi pályaudvar) első ábrázolása . Színezett fametszet. Vasárnapi Újság. Paszpartuban 19x16 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
3394442
18434
524
50000
Engravings
Georg Philipp Rugendas (1701?1774): Csatajelenet. Rézmetszet ca 1750. 52x42 cm. Paszpartuban noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3394205
18435
524
Engravings
Vegyes különféle metszet tétel, 11 db, közte foltos, sérült, rossz állapotban, 24x33 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3368491
18436
524
Engravings
Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Péter. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3368494
18437
524
Engravings
Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Pál. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3368496
18438
524
Engravings
Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Jakab. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3368245
18439
524
Engravings
cca 1850 Birmingham látképe, acélmetszet, papír, jelzés nélkül, Kunstanastalt des Bibliogr. Instituts in Hildbh., üvegezett fakeretben, 10,5x15 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF