Antik

Zahl der Lose: 106

Az utolsó vacsora, réz dombormű fa keretben. ca 1900 13x25 cm, 34x22 cm
14036.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Kézzel készült keleti imaszőnyeg, 195x140 cm, kopással.
14037.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Dogra - kutyamaszkos dobos. Dél-India, cca XX. sz. eleje, bronz, m: 14,5 cm
14038.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Vas empír csillár, cca 40x60 cm
14039.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Mária a kis Jézussal. Modern ikon, ezüst (Ag) okláddal, 11x8 cm, 14x11 cm
14040.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Mexikói Maya halotti maszk, Pietra dura szerű technikával készült drágakövekből, jelzés nélkül, hibátlan, m: 23 cm
14041.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75
Minimales Gebot:
46 000 HUF
46 000 55 000 60 000
Faragott és festett fa fali kegytárgy, 60x12 cm
14042.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
cca 1940/60 Jelzett nagyméretű japán legyező, kézzel festett, folttal, sérüléssel, 210x120 cm /// c. 1940/60 Large signed Japanese fan, hand-painted, with stain and damage, 210x120 cm
14043.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
ca 1940 Német porcelán betétes Thermos termosz. Jelzett, jó állapotban 24 cm
14044.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
14045.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
14046.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13
Minimales Gebot:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
Nagyméretű burmai kalaga hímzéses falidísz, keretben, 186x62 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
14047.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF