Antik Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3500797
14036
524
Antique
Az utolsó vacsora, réz dombormű fa keretben. ca 1900 13x25 cm, 34x22 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3500042
14037
524
Antique
Kézzel készült keleti imaszőnyeg, 195x140 cm, kopással. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3496809
14038
524
Antique
Dogra - kutyamaszkos dobos. Dél-India, cca XX. sz. eleje, bronz, m: 14,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3495759
14039
524
Antique
Vas empír csillár, cca 40x60 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3495613
14040
524
Antique
Mária a kis Jézussal. Modern ikon, ezüst (Ag) okláddal, 11x8 cm, 14x11 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3439053
14041
524
46000
Antique
Mexikói Maya halotti maszk, Pietra dura szerű technikával készült drágakövekből, jelzés nélkül, hibátlan, m: 23 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
46 000 HUF
46 000 55 000 60 000
3468879
14042
524
Antique
Faragott és festett fa fali kegytárgy, 60x12 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3445099
14043
524
Antique
cca 1940/60 Jelzett nagyméretű japán legyező, kézzel festett, folttal, sérüléssel, 210x120 cm /// c. 1940/60 Large signed Japanese fan, hand-painted, with stain and damage, 210x120 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3493373
14044
524
Antique
ca 1940 Német porcelán betétes Thermos termosz. Jelzett, jó állapotban 24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
2810181
14045
524
Antique
Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
2810135
14046
524
17000
Antique
Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
3477488
14047
524
34000
Antique
Nagyméretű burmai kalaga hímzéses falidísz, keretben, 186x62 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF