https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 106

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ólmos bot. 19. sz. második fele, magyar, h: 74 cm
1
14024.

Ólmos bot. 19. sz. második fele, magyar, h: 74 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Gyöngyház díszítésű régi fotóalbum. Bőrkötésű, rézkapcsos album vizitkártyák számára, aranyozott lapélekkel, az elülső kötéstáblán mozaikszerű gyöngyház díszítéssel. Kopottas borítással, helyenként sérült lapokkal, hiányos kapoccsal, egy gyöngyház elem hiánnyal, 23,5x15,5x6 cm. Mutatós, egyedi darab!
1
14025.

Gyöngyház díszítésű régi fotóalbum. Bőrkötésű, rézkapcsos album vizitkártyák számára, aranyozott lapélekkel, az elülső kötéstáblán mozaikszerű gyöngyház díszítéssel. Kopottas borítással, helyenként sérült lapokkal, hiányos kapoccsal, egy gyöngyház elem hiánnyal, 23,5x15,5x6 cm. Mutatós, egyedi darab!

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Öntöttvas kakas alakú mécsestartó, hibátlan, m: 24 cm
1
14026.

Öntöttvas kakas alakú mécsestartó, hibátlan, m: 24 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Elefántcsont ecsetmosó. cca 18-19.sz, Kína, faragott elefántcsont, kis sérüléssel, d: 5,5 cm, m: 5,5 cm /// Ivory brush washer. ca. 18th-19th century, China, carved ivory, with minor damage, diameter: 5.5 cm, height: 5.5 cm
1
14027.

Elefántcsont ecsetmosó. cca 18-19.sz, Kína, faragott elefántcsont, kis sérüléssel, d: 5,5 cm, m: 5,5 cm /// Ivory brush washer. ca. 18th-19th century, China, carved ivory, with minor damage, diameter: 5.5 cm, height: 5.5 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Türkmén Szárik küszöbszőnyeg. cca 1820-1860, sérülésekkel, 100x70 cm. /// "Felvetője natúr, fehér, az elszövő sötétbarna. Csomózása emelt, jobbra nyitott, aszimmetrikus, csomószáma: 1248 / köbdm. Színei: fehér, sötétbarna, sötétkék, sötétzöld, padlizsán, élénk- és rézvörös, meggyszín. Szokatlanul erőteljes színvilága, melyből az élénkvörös helyenként bevérzett. Középtengelyében öt, alulról felfelé egyre kisebbedő, a tauk gölre emlékeztető medalionnal. Az élénkvörös mezőt két oldalról, felezett tekke és csaudor köztesgölök keretezik. Bordűrje nagyon archaikus, a szalorokon használtakra emlékeztet. Kopott, csonkolt."
1
14028.

Türkmén Szárik küszöbszőnyeg. cca 1820-1860, sérülésekkel, 100x70 cm. /// "Felvetője natúr, fehér, az elszövő sötétbarna. Csomózása emelt, jobbra nyitott, aszimmetrikus, csomószáma: 1248 / köbdm. Színei: fehér, sötétbarna, sötétkék, sötétzöld, padlizsán, élénk- és rézvörös, meggyszín. Szokatlanul erőteljes színvilága, melyből az élénkvörös helyenként bevérzett. Középtengelyében öt, alulról felfelé egyre kisebbedő, a tauk gölre emlékeztető medalionnal. Az élénkvörös mezőt két oldalról, felezett tekke és csaudor köztesgölök keretezik. Bordűrje nagyon archaikus, a szalorokon használtakra emlékeztet. Kopott, csonkolt."

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Németh Éva (1930-2019) textilművész: Kétlovas falitextil. Hibátlan, 58x52 cm
1
14029.

Németh Éva (1930-2019) textilművész: Kétlovas falitextil. Hibátlan, 58x52 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Bahram Gur vadászata. cca 1898, német vagy francia, szászánida selyemszöveg fémszállal hímzett modern másolata, feltehetően a mintául szolgáló, 663-ban készült kölni Szent Kunibert ereklyekárpit felfedezésének idejében, 1898 körül készült. Rendkívül gazdag fémszál hímzéssel és mintásan letűzött fémszálmintákkal díszített, foltokkal, minimális fémszálhibákkal, cca 95x95 cm /// The Hunt of Bahram Gur. Circa 1898, German or French, a modern copy of a Sasanian silk textile embroidered with metal thread, likely made around the time of the discovery of the Cologne reliquary tapestry of Saint Kunibert, which was created in 663. It is richly decorated with metal thread embroidery and patterned metal thread designs, with some stains and minimal flaws in the metal thread, approximately 95x95 cm.
1
14030.

Bahram Gur vadászata. cca 1898, német vagy francia, szászánida selyemszöveg fémszállal hímzett modern másolata, feltehetően a mintául szolgáló, 663-ban készült kölni Szent Kunibert ereklyekárpit felfedezésének idejében, 1898 körül készült. Rendkívül gazdag fémszál hímzéssel és mintásan letűzött fémszálmintákkal díszített, foltokkal, minimális fémszálhibákkal, cca 95x95 cm /// The Hunt of Bahram Gur. Circa 1898, German or French, a modern copy of a Sasanian silk textile embroidered with metal thread, likely made around the time of the discovery of the Cologne reliquary tapestry of Saint Kunibert, which was created in 663. It is richly decorated with metal thread embroidery and patterned metal thread designs, with some stains and minimal flaws in the metal thread, approximately 95x95 cm.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
406,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
130 000 HUF
130 000 150 000 180 000
cca 1930 Brunsviga 13ZK mechanikus számológép, 23x22x14 cm /// cca. 1930 Brunsviga 13ZK mechanical calculator, 23×22×14 cm
1
14031.

cca 1930 Brunsviga 13ZK mechanikus számológép, 23x22x14 cm /// cca. 1930 Brunsviga 13ZK mechanical calculator, 23×22×14 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Ámor. Rézlemez virágtartó, jelzés nélkül, 49x26x29 cm
1
14032.

Ámor. Rézlemez virágtartó, jelzés nélkül, 49x26x29 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Ikon, mozaik (üveg és műanyag), jelzés nélkül, XXI. sz. eleje, fakeretben, 31x23 cm
1
14033.

Ikon, mozaik (üveg és műanyag), jelzés nélkül, XXI. sz. eleje, fakeretben, 31x23 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Oláh Sándor (1959-): Ébredő akt. Bőr kép, plasztika. Jelezve a hátoldalán bélyegzővel. 32x33 cm
1
14034.

Oláh Sándor (1959-): Ébredő akt. Bőr kép, plasztika. Jelezve a hátoldalán bélyegzővel. 32x33 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
cca 1900 Neorokokó bronz asztali barométer- és hőmérőtartó, m: 44 cm
1
14035.

cca 1900 Neorokokó bronz asztali barométer- és hőmérőtartó, m: 44 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse