Es ist zu lizitieren
14025.
Antik
22 000 HUF
59,62 EUR, 68,75 USD
22 000 HUF
Gyöngyház díszítésű régi fotóalbum. Bőrkötésű, rézkapcsos album vizitkártyák számára, aranyozott lapélekkel, az elülső kötéstáblán mozaikszerű gyöngyház díszítéssel. Kopottas borítással, helyenként sérült lapokkal, hiányos kapoccsal, egy gyöngyház elem hiánnyal, 23,5x15,5x6 cm. Mutatós, egyedi darab!
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |