Antik

Zahl der Lose: 106

Francia vastagon ezüstözött talpas kínáló, jelzett, középen koldus figurával díszítve, d: 24 cm, m: 14 cm
14012.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
6 darab szecessziós stílusú öntöttvas edényalátét, virág- és bogármintákkal festett, 10,5x10,5 cm, nagyobb alátétté is összerendezhetőek, hibátlan.
14013.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Bonaparte Napóleon kézzel festett portréja, csont rárakásos keretben, 6x5 cm, 12x11,5 cm
14014.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Nagyméretű iparművészeti szőnyeg / faliszőnyeg, 210x135cm
14015.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Jelzés nélkül: Erdei ölelés. Olaj, karton, kő, dekoratív keretben. Külső méret 24x30 cm
14016.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Antik lovaskocsi lámpa, üvege sérült, m: 38 cm
14017.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Rekeszzománc kép, hátoldalon Képcsarnok címkével, keretben, 14x7 cm
14018.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Kapuzár. magyar, 18. sz. vége - 19. sz. eleje, kovácsolt vas, korából adódó sérüléssel, 35x15 cm
14019.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Art deco cukortartó, üveg betéttel, kopott, jelzett, m: 11 cm
14020.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1912 Bronz asztali feszület, kis hiánnyal, m: 26 cm
14021.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Antik posztamens, kis felületi sérüléssel, m: 70 cm, táblája 36x36 cm
14022.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Evőeszközkészlet, 12 személyes, eredeti dobozában, szép állapotban
14023.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF