Antik Zahl der Lose: 106
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3479463
14048
524
19000
Antique
Nagy István: Festett és vésett kinyitható házioltár, 68x48 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3479677
14049
524
4200
Antique
1938-1942 Urania Model 8 írógép. Magyar nyelvű billentyűzettel, 40x35x26 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3479726
14050
524
Antique
Fa sétapálca tömör bronz fej fogóval, h: 93 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3477963
14051
524
Antique
Berndorf alpakka cukordoboz, kulccsal. 13x9x8 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3482681
14052
524
Antique
Sigrid Hoivik rekeszzománc tájkép, jelzett, fa keretben, d: 6 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3474276
14053
524
Antique
Rajki László (1939-): Gong ütővel. Bronz, jelzett, zsűri címkével, d: 21 cm, ütő h: 18 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3475065
14054
524
Antique
Csont Buddha figura, m: 8 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3482505
14055
524
38000
Antique
cca 1800-1820 Elegáns hölgy - faragott csont szobor, fa talapzaton, keze sérült, m: 17,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3461575
14056
524
40000
Antique
Szabadkőműves kék páholy mesteri kötény, megkímélt állapotban, kb. 43x34 cm // Freemason Blue Lodge Master's apron noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3462470
14057
524
Antique
Apácamunka. cca 1900, a Szent Család porcelán szobrával, sérüléssel, 73x52 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3461303
14058
524
24000
Antique
Apácamunka. 20. sz. eleje, magyar, üvegezett keretben A Szent Család szobrával, 75x54 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3464532
14059
524
36000
Antique
Réz szamovár. Lomov Gyár, Tula, 19. sz. utolsó harmada, jelzett, kis sérüléssel, horpadással, m: 56 cm /// Copper samovar. Lomov Factory, Tula, last third of the 19th century, marked, with minor damage, a dent, h: 56 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF