https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 106

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Mária a kisdeddel - festett üvegkép, 39x29 cm
1
14060.

Mária a kisdeddel - festett üvegkép, 39x29 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
6 részes krokodilbőr asztali szett, levéltartó öröknaptárral, tolltartó, tapper, ékszeres doboz, notesz, tárolódoboz, jó állapotban, dobozokban fa betétekkel, 23x33 cm alatt
1
14061.

6 részes krokodilbőr asztali szett, levéltartó öröknaptárral, tolltartó, tapper, ékszeres doboz, notesz, tárolódoboz, jó állapotban, dobozokban fa betétekkel, 23x33 cm alatt

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Antik gyufatartós hamuzó. Asztali tömör öntöttvas levél formájú hamuzó, réz szecessziós Gyufásdoboztartóval , Jelzett:"H Törv.védve és formaszám. Szép.korának megfelelő állapotban. 19x11 cm
1
14062.

Antik gyufatartós hamuzó. Asztali tömör öntöttvas levél formájú hamuzó, réz szecessziós Gyufásdoboztartóval , Jelzett:"H Törv.védve és formaszám. Szép.korának megfelelő állapotban. 19x11 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Öntöttvas kalamáris. betét és tető nélkül 22x18 cm
1
14063.

Öntöttvas kalamáris. betét és tető nélkül 22x18 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Bukrán Edit (1957-) Lepkemotívum. Kerámia kép, keretben, jelzés nélkül, 10x10 cm, 17x17 cm
1
14064.

Bukrán Edit (1957-) Lepkemotívum. Kerámia kép, keretben, jelzés nélkül, 10x10 cm, 17x17 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Nagyméretű antik vörösréz fazék fedővel, d: 28 cm, m: 15 cm
1
14065.

Nagyméretű antik vörösréz fazék fedővel, d: 28 cm, m: 15 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Japán kagyló alakú lakkozott kínáló, festett madármintával, kopással, 26x31 cm
1
14066.

Japán kagyló alakú lakkozott kínáló, festett madármintával, kopással, 26x31 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Takarabune. Réz és klf fém, Japán, Meidzsi-kor, cca 1890-1910, jelzett, egyik eleme levált, vitorla sérült, 12x9 cm /// Takarabune. Copper and various metals, Japan, Meiji period, circa 1890?1910, signed, one part detached, sail damaged, 12x9 cm.
1
14067.

Takarabune. Réz és klf fém, Japán, Meidzsi-kor, cca 1890-1910, jelzett, egyik eleme levált, vitorla sérült, 12x9 cm /// Takarabune. Copper and various metals, Japan, Meiji period, circa 1890?1910, signed, one part detached, sail damaged, 12x9 cm.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
IV. Henrik beveszi Párizst.Öntöttvas dísztál, jelzett Ilsenburg díszöntvény. 23 cm
1
14068.

IV. Henrik beveszi Párizst.Öntöttvas dísztál, jelzett Ilsenburg díszöntvény. 23 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Afrikai maszk. cca 20. sz. eleje, fa, fog, kender, h: 37 cm
1
14069.

Afrikai maszk. cca 20. sz. eleje, fa, fog, kender, h: 37 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Régi lakkozott kínai doboz, sérüléssel, benne tálcával, kulcs nélkül, 24x17 cm
1
14070.

Régi lakkozott kínai doboz, sérüléssel, benne tálcával, kulcs nélkül, 24x17 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Antik nagypolgári lángbúrás csillár, lángbúrán sérüléssel, réz szerelékkel, kopással.
1
14071.

Antik nagypolgári lángbúrás csillár, lángbúrán sérüléssel, réz szerelékkel, kopással.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse